مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان ایلام گفت: بیش از یک هزار و ۵۰۰ نفر از طرح لبخند احسان به صورت رایگان در منطقه محروم ماژین شهرستان دره‌شهر و شهر ایلام بهره‌مند می‌شوند.
کد خبر: ۱۰۸۹۵۲۷
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۰ 28 January 2023

به گزارش تابناک  ایلام، محمد زارع در بازدید و سرکشی بر نحوه اجرای طرح رایگان لبخند احسان بخش‌ ماژین شهرستان دره‌شهر اظهار داشت: طرح لبخند احسان به صورت رایگان در منطقه محروم ماژین شهرستان‌ دره‌شهر و مناطق حاشیه شهر ایلام به همت بنیاد احسان در حال انجام است که پیش‌بینی می‌شود بیش از یک هزار و ۵۰۰ نفر از خدمات این طرح بهره‌مند شوند.

وی، با بیان اینکه این طرح به مدت یک هفته در شهرستان‌های ذکر شده انجام می‌شود ، افزود: بیش از ۱۲ دکتر دندانپزشک متخصص برای اجرای این طرح در بخش ماژین شهرستان دره‌شهر و ایلام ارائه خدمت می‌کنند.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان ایلام یادآور شد: این طرح با همکاری گروه‌های جهادی در حال انجام است و تمام خدمات دندان پزشکی به مردم ارائه می‌شود.

زارع اضافه کرد: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) هر آنچه در توان داشته باشد در راستای محرومیت زدایی و ارائه خدمت به مردم استان انجام می‌دهد./ع

بیشتر بخوانید:

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار