نشست هیأت‌های نظارت و اجرایی انتخابات چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در دهلران با حضور فرماندار ویژه دهلران، معاون سیاسی فرماندار، اعضای هیأت‌ها برگزار شد.
کد خبر: ۱۱۷۰۰۴۳
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۱۰ 07 June 2024

 به گزارش تابناک ایلام؛ لطیف صادقی  با تسلیت شهادت رئیس جمهور گفت: هیأت اجرایی انتخابات چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری وظایف سنگینی برعهده دارد که باید با رعایت اصل بی‌طرفی و رعایت مر قانون این وظیفه را به نحو احسن به سرانجام برساند.

وی مطرح کرد: هیأت اجرایی با دقت و هوشیاری و بدور از هر گونه دخالتی کار خودش را بر اساس قانون پیگیری و انجام دهد.

صادقی ادامه داد : مأموریت ما برگزاری سالم انتخابات با حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی است.

وی خاطرنشان کرد : وظیفه ما رعایت قانون، رعایت اصل بی‌طرفی، توجه به مر قانون و فراهم کردن زمینه برای جلب مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های رأی است.

فرماندار دهلران گفت : حضور گسترده مردم موجب یأس و ناامیدی دشمن و تقویت اقتدار و امنیت ملی کشور خواهد شد و از مردم دعوت می شود این بار نیز با حضور پر رنگ خود در پای صندوق های رای پاسخ دندان شکنی به دشمنان نظام و انقلاب بدهند.

معاون سیاسی فرماندار ویژه دهلران هم به تعداد اعضای هیات اجرایی اشاره و افزود: هیات اجرایی همان ترکیب هیات اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی می باشد.

«نعمت‌الله حاتمی» بر پیگیری روند انتخابات چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بر اساس جدول زمانبندی تأکید کرد و افزود:تعداد شعب همان تعداد شعب انتخابات مجلس دوازدهم است.

وی از آمادگی هیأت‌های اجرایی و نظارت برای انجام وظایف خود بر اساس برنامه زمانبندی خبرداد و گفت: همه تمهیدات لازم برای انتخاباتی با شکوه در این شهرستان اندیشیده شده است./ع

 

بیشتر بخوانید :

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار