مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: فرآیند سی و پنجمین جشنواره امتنان از کارگران نخبه، گروه‌های کار و واحدهای نمونه این استان با بازگشایی سامانه جشنواره آغاز شد.
کد خبر: ۱۱۲۸۱۰۷
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۴ 25 September 2023

به گزارش تابناک ایلام ؛ نورالدین الیاسی  اظهار کرد: در راستای اجرای ماده ۱۹۵ قانون کار و با رویکرد بهینه‌سازی فرهنگ خلاقیت و نوآوری، ترویج و تقویت فرهنگ کار و تلاش و تجلیل از کارگران، گروه‌های کار و واحدهای اقتصادی نمونه، ثبت‌نام شرکت در سی و پنجمین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید در سال جاری آغاز شده است.

وی افزود: کارگران عزیز می توانند از اوایل مهرماه تا یکم آبان سال جاری با مراجعه به سامانه جشنواره به نشانی: http://emtenan.mcls.gov.ir ضمن ثبت مشخصات شخصی و تکمیل اطلاعات مربوطه و بارگذاری مدارک و مستندات لازم در جریان فرآیند انتخاب جشنواره امتنان قرار گیرند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام یادآور شد: پیرو تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت تولید در کشور و نامگذاری سال به عنوان "مهار تورم، رشد تولید " و سنخیت آن با این فرآیند و همچنین کسب تجربیات ارزشمند با برگزاری ۳۴ جشنواره و معرفی سرآمدان تولید، ابداع، ابتکار و اختراع در جامعه کار و تولید، انتظار می رود همانند سنوات گذشته حداکثر تلاش و مساعی لازم به منظور آغاز فرآیند به عمل آورید تا ان شاءالله شاهد حضور حداکثری و با کیفیت گروه های هدف در این رقابت باشیم.

الیاسی یادآور شد: مواردی نظیر ایجاد فضای مناسب برای رشد و پرورش نیروی کار و تاثیرگذاری نخبگان جامعه کار و تلاش در روند توسعه، ارج نهادن به اندیشه‌ها، تلاش‌ها و فعالیت‌های ارزشمند کارگران و تشـویق نیروهای کارگری مولد، متخصص و مبتکر، از جمله مهمترین اهداف برگزاری سی و پنجمین جشنواره امتنان است./م

بیشتر بخوانید : 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار