نماینده مردم استان ایلام در مجلس خبرگان رهبری؛
نماینده مردم استان ایلام در مجلس خبرگان رهبری گفت : حضرت امام خمینی(ره) با تبیین منزلت ولایت فقیه در بین افکار عمومی جهان در نهایت زکاوت و هوشمندی مدیریت دینی را ابداع و عملا آن را به رخ اهل عالم کشید.
کد خبر: ۱۱۶۹۶۴۰
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۸:۴۵ 03 June 2024

 به گزارش تابناک ایلام؛ حجت الاسلام والمسلمین  وعد مرادبیگی  با تسلیت شهادت آیت الله رئیسی و شهدای خدمت بیان داشت : وجود این سید مخلص و برنامه های مفید و ماندگار ایشان در سطح کشور یکی از نمونه های موفق مدیریت دینی بود که به برکت انقلاب اسلامی به وجود آمد و توسط حضرت امام راحل به منصه ظهور رسید.

وی افزود : شناسایی و انتخاب افراد صالح و خادم ملت همچون شهید رئیسی و همسنگران شهیدش تنها راه ادامه انقلاب اسلامی و قدردانی از خدمات خدایی رئیس جمهور شهیدمان خواهد بود.

وی  انتخابات ریاست جمهوری پیش روی را بسیار مهم و حائز اهمیت خواند و ادامه داد : ولایتمداری و خدمتگزاری خالصانه افراد بسترساز محبوبیت و مسئولیت پذیری است و حرکت در این مسیر منوّر باعث ماندگاری خدمت و خاطرات شیرین خواهد بود.

نماینده مردم استان ایلام در مجلس خبرگان رهبر مطرح کرد : تحقق منویات و توجه به تذکرات مشفقانه رهبری عزیز انقلاب اسلامی یگانه راه روشن برای تداوم راه انقلاب اسلامی و تحقق آرمان های بلند امام راحل است.

حجت الاسلام والمسلمین  وعد مرادبیگی  وجود امنیت کامل و آرامش بی بدیل فردی و اجتماعی در گستره ملی و بین المللی فعلی در کشور را به خاطر نعمت شیرین ولایت فقیه و خیمه نیک سرشت رهبر معظم انقلاب اسلامی دانست./ع

 

بیشتر بخوانید :

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار