مرکز جامع رادیوتراپی شیمی‌درمانی و پزشکی‌هسته‌ای شهر ایلام کلنگ‌زنی شد

روز شنبه ۱۲ خردادماه، مرکز جامع رادیوتراپی و شیمی‌درمانی شهر ایلام با حضور دکتر بهرام‌نیا استاندار ایلام و نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی کلنگ‌زنی شد.
کد خبر: ۱۱۶۹۳۵۲
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۲ 01 June 2024

به گزارش تابناک ایلام ؛حسن بهرام‌نیادر این آیین کلنگ‌زنی، با تسلیت شهادت شهیدجمهور و همراهان ایشان، گفت: کلنگ‌زنی این مرکز جزو مصوبات سفر رییس‌جمهور شهید بود که روح این شهید بزرگوار ناظر بر کلنگ‌زنی این مرکز در راستای تامین نیازمندی‌های مردم استان است.

 بهرام‌نیا افزود: وجود این مرکز از نیازمندی‌های اصلی استان و مطالبه مهم مردم بود که امیدواریم با هم‌دلی و هم‌افزایی همه مسئولین، هر چه زودتر اعتبار این پروژه تامین و تخصیص و در زمان‌بندی تعیین شده، تکمیل شود.

وی اضافه کرد: با راه‌اندازی این مرکز از هزینه رفت و آمد و دیگر هزینه‌های جانبی اسکان بیماران کاسته می‌شود.

استاندار ایلام گفت: مصوبات دور دوم سفر رییس‌جمهور از نظر ریالی، ۱۰ برابر مصوبات دور اول است که قطع به یقین هر شخصی رخت خدمت به عنوان رییس‌جمهوری را بر تن کند این مصوبات اجرایی خواهد شد.

وی اضافه کرد: مصوبات دور دوم سفر در حوزه‌های عمرانی، اقتصادی و توسعه‌ کشاورزی با رعایت عدالت و عدالت‌محوری برای کل شهرستان‌های استان تدوین و به امضا رسیده است.

شایان ذکر است ؛مرکز جامع رادیوتراپی و شیمی‌درمانی و پزشکی‌هسته‌ای شهر ایلام با زیربنای ۶۷۰۰ مترمربع در سه‌طبقه براساس تفاهم‌نامه با وزارت نفت با اعتبار ۱۵۰ میلیارد تومان بنا خواهد شد و وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی نیز ۱۰۰ میلیارد ریال برای تجهیز این مرکز هزینه خواهد کرد‌.

مبلغ قرارداد فاز نخست این مرکز ۵۶۰ میلیارد ریال است.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار