مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: نوزدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر همزمان با سراسر کشور در استان برگزار می شود.
کد خبر: ۱۱۶۸۹۷۷
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵ 30 May 2024

به گزارش تابناک ایلام؛ نورالدین الیاسی اظهار داشت: مدیران شرکت های تعاونی استان ایلام فرصت دارند تا ۲۶ خرداد ماه نسبت به تکمیل پرسشنامه و ثبت نام در جشنواره تعاونی های اقدام نمایند.

وی با بیان اینکه شرکت های تعاونی که در سامانه جامع و هوشمند بخش تعاون اقدام به بروزرسانی مدارک و مستندات خود نموده اند، با تأیید کارشناسان، می توانند نسبت به تکمیل پرسشنامه جشنواره شاخص کیفی اقدام نمایند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: پس از بررسی مستندات و داوری در سطح استان فرایند رتبه بندی صورت گرفته و به شرکت های تعاونی ابلاغ می گردد که در ادامه متقاضیان می توانند از ۲۸ تیر ماه ۱۴۰۳ تا ۶ مرداد ماه ۱۴۰۳ نسبت به اعتراض به رتبه بندی اقدام نمایند.

الیاسی به اهداف این جشنواره اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: این جشنواره به منظور ترویج و توسعه فرهنگ تعاون و شناسایی تعاونی‌های موفق در سطوح استانی و ملی، معرفی الگوهای برتر و تشویق تعاونی‌ها به تلاش برای بهبود و ارتقای حوزه‌ها و گرایش‌های مختلف کسب و کار، در شهریور ماه سال‌جاری در استان همزمان با سراسر کشور برگزار می‌شود.

وی در پایان از مدیران شرکت های تعاونی فعال در استان دعوت کرد جهت ثبت نام و شرکت در نوزدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان نسبت به ثبت اطلاعات تعاونی خود در سامانه جامع و هوشمند بخش تعاونی کشور به آدرس https://taavoni.mcls.gov.ir اقدام کنند./ح

 

بیشتر بخوانید

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار