مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام:
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام گفت: در راستای هدایت گردشگران در مسیرهای تردد، تابلوهای گردشگری و راهنمای بناهای تاریخی استان ایلام با اعتباری بیش از ۱۵ میلیارد ریال احیا می‌شوند.
کد خبر: ۱۱۶۸۷۰۹
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۰ 28 May 2024

به گزارش تابناک ایلام؛ فرزاد شریفی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام، بیان داشت: اعتباری بیش از ۱۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی، برای ساخت و احیا تابلوهای گردشگری و راهنمای بناهای تاریخی هزینه می‌شود.

وی افزود: در راستای وظیفه اطلاع‌رسانی و هدایت گردشگران در مسیرهای تردد، اقدام به بهسازی تابلوهای موجود و همچنین ساخت تابلوهای معرفی مسیرها و جاذبه‌های گردشگری شاخص به رنگ قهوه‌ای در سطح استان شده که تمامی استانداردهای تابلوهای گردشگری در آن نیز رعایت شده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام: تابلوهای معرفی جاذبه‌های گردشگری و آثار تاریخی استان برای معرفی هر چه بیشتر این جاذبه‌ها و آثار در سطح استان نصب می‌شوند و تا به نوعی شناسنامه و شرح مختصری از این آثار را به مسافران عرضه کنند.

شریفی گفت: معرفی جاذبه‌های گردشگری و آثار تاریخی به گردشگران حائز اهمیت است؛ با این اقدام گردشگران ورودی به استان ایلام علاوه بر بازدید از این آثار با تاریخچه اثر نیز آشنا می‌شوند.

 

بیشتر بخوانید

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار