مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی ایلام:
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی ایلام گفت: در دولت سیزدهم ۴۸ واحد راکد در شهرک‌های صنعتی استان احیا شدند و به چرخه تولید بازگشتند.
کد خبر: ۱۱۶۸۳۶۱
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۳۰ 25 May 2024

به گزارش تابناک ایلام؛ علی نادری با بیان این خبر اظهار کرد: طی دو سال گذشته با حمایت‌های استاندار محترم، تیم اقتصادی استان، اداره کل صنعت معدن و تجارت استان و خدمات کلینیکی حوزه معاونت صنایع کوچک در زمینه شناسایی نیاز و عارضه‌یابی واحدهای صنعتی با استفاده از توان فنی مشاوران‌، ۴۸ راکد در داخل و خارج شهرک‌های استان احیا و به چرخه تولید بازگشت و تعداد ۳۵ واحد تولیدی افزایش ظرفیت تولید یافتند.

وی افزود: بازگرداندن هر واحد اقتصادی نقش اساسی در رونق تولید و چرخه اقتصادی استان دارد که یکی از مأموریت‌های مهم شرکت شهرک‌های صنعتی در روند فعالیت‌ها و رونق آن‌ها با پیگیری در سطوح مختلف و تأکید بر همکاری بیشتر بانک‌ها و سایر دستگاه‌های اجرایی است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی ایلام اظهار کرد: امسال در راستای منویات مقام معظم رهبری و تحقق شعار سال جهش تولید با مشارکت مردم احیای ۳۰ واحد راکد در سطح استان ایلام هدفگذاری شده است.

نادری بیان کرد: به ثمر رسیدن هر فرصت سرمایه‌گذاری تأثیرات بسیاری در حوزه‌های رونق تولید، اشتغال‌زایی، افزایش درآمد، رفاه اجتماعی، کاهش تهدیدات و چالش‌های اجتماعی و تولید سرمایه‌های اجتماعی دارد که باید با نگاه مسئول‌پذیری و شجاعت در تصمیم‌سازی‌ها آنها را به نتیجه رساند./ح

 

بیشتر بخوانید

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار