معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام:

حمایت از شرکت‌های دانش‌ بنیان در ایلام

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام گفت: شرکت‌های دانش‌ بنیان استان حمایت می‌شوند.
کد خبر: ۱۱۶۷۴۳۱
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۱۵ 18 May 2024

به گزارش تابناک ایلام؛ شهریار عباسی، در نشست حمایت از تولیدات دانش‌بنیان با اشاره به اهمیت شرکت‌های دانش‌بنیان در توسعه اقتصادی، گفت: رشد اقتصادی در کشورهای توسعه‌یافته برپایه و اساس فعالیت شرکت‌های دانش‌بنیان است.


وی بیان داشت: در همین راستا و با توجه به تأکیدات رهبر معظم انقلاب و رییس‌جمهور محترم مبنی بر حمایت از تولید دانش‌بنیان، تمهیدات خوبی اندیشیده شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری ایلام، وجود نخبگان ارزشمند در استان را ظرفیت مناسبی برای تحقق شعار سال عنوان کرد و افزود: استفاده از ظرفیت نخبگان و توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان منجر به جهش تولید و اشتغال و توسعه استان می‌شود، باید از ظرفیت و توان شرکت‌های حوزه دانش‌بنیان برای رفع مشکلات و توسعه اقتصاد بهره برد.

معاون استاندار ایلام پیرامون ظرفیت‌های کشور در حوزه نخبگان نیز گفت: شرکت‌های دانش بنیانی که در زمینه‌های مختلف فعالیت می‌کنند مورد حمایت ویژه قرار می‌گیرند.

وی با بیان اینکه زمینه فعالیت برای شرکت‌های دانش‌بنیان در استان فراهم است، گفت: مدیریت کلان استان این آمادگی را دارند تا در قالب تسهیلات تبصره (۱۸) از شرکت‌های دانش‌بنیان حمایت کند./ح

 

بیشتر بخوانید

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار