هافبک جنجالی استقلال، برای فرار از حکم محرومیت ۱۸۰درجه تغییر عقیده و رفتار داد و از بازیکن ذوب‌آهن در رسانه‌ها عذرخواهی کرد.
کد خبر: ۱۱۶۶۱۹۷
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۰:۱۵ 11 May 2024

به گزارش تابناک ورزشی؛ امید حامدی‌فر، هافبک استقلال که در پایان مسابقه‌ با ذوب‌آهن، به سوی بازیکن تیم مهمان حمله کرده بود، درباره برخورد با بازیکن ذوب‌آهن گفت: «من و مهرداد رضایی با هم دوست و رفیق هستیم و اتفاقی که بین ما افتاد طبیعی و فوتبالی بود. از مهرداد عزیز و خانواده‌اش هم عذرخواهی می‌کنم. همینطور از اهالی فوتبال چون دوست ندارم وارد حاشیه شوم

حامدی‌فر اظهار داشت: «همیشه تلاش کرده‌ام از حاشیه دور باشم!! بعد از بازی هم مشغول شادی بودیم و اتفاقی افتاد که واکنشم را در پی داشت. امروز در جلسه کمیته انضباطی حاضر شدم و حرف‌هایم را زدم. جا دارد از مسئولان این کمیته تشکر کنم.»

جواد نکونام سرمربی استقلال که با محرومیت سه بازیکن خود در بازی با فولاد مواجه است، در واکنش به احتمال محروم شدن حامدی‌فر گفت: قطعا با او برخورد می‌کنم.

حالا کابوس حکم محرومیت از سوی کمیته انضباطی علیه این بازیکن پرحاشیه باعث شده تا چنین مصاحبه گل و بلبلی انجام دهد و از کارهای زشت خود اظهار پشیمانی کند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار