شرکت گاز ایلام ۱۰ هزار و ۸۸۴ نفر ساعت آموزش برگزار کرده است

رئیس امور بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت گاز ایلام گفت : ۱۰ هزار و ۸۸۴ نفر ساعت آموزش ایمنی، بهداشت و محیط، محیط زیست، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران و HSE برای کارکنان رسمی و پیمانکاری سال گذشته برگزار شده است.
کد خبر: ۱۱۶۶۱۴۰
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۵۵ 10 May 2024

  به گزارش تابناک ایلام؛ فرجی بیان داشت : از این تعداد آموزش ۵ هزارو ۷۹۲ نفر ساعت برای کارکنان رسمی و ۵ هزارو ۹۲ نفر ساعت برای کارکنان پیمانکاری بوده است

وی گفت : این آموزش ها در قالب ۲۸ دوره در راستای آموزش های عمومی، فنی و تخصصی، شغلی، ارتقا و بروز نمودن دانش کارکنان طی مدت یاد شده برنامه ریزی و اجرایی شده است.

فرجی ادامه داد  : از مجموع دوره های برگزار شده در سال گذشته تعداد ۱۵ دوره آموزش در حوزه ایمنی، ۳ دوره در حوزه بهداشت، ۳ دوره در بخش محیط زیست، ۳ دوره در بخش پدافند غیرعامل و مدیریت بحران و ۴ دوره مشترک HSE و پدافند غیرعامل بوده است.

رئیس امور بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت گاز ایلام  اظهار کرد : تجزیه و تحلیل نتایج و اثربخشی دوره ها، حلقه نهایی فرآیند آموزش است که در این راستا شرکت گاز استان ایلام برای این مهم برنامه ریزی کرده است.

وی گفت :از جمله طرح های انجام شده در سال مذکور نصب کانکس بر روی کامیون مدیریت بحران با چیدمان تجهیزات و ابزار جهت آماده باش کامل بوده که برای اجرای این پروژه مبلغ یک میلیاردو ۲۳۶ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است./ع

 

بیشتر بخوانید :

 

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار