جذب ۱۰۰ درصدی بودجه سرمایه ای در شرکت گاز استان ایلام

مدیر مالی و عضو هیأت مدیره شرکت گاز استان از جذب ۱۰۰ درصدی بودجه سرمایه ای در طول سال گذشته خبر داد و گفت: در طول سال ۱۴۰۲ مطالبات تمامی پیمانکاران و تأمین کنندگان پرداخت و تسویه حساب شده است.
کد خبر: ۱۱۶۴۵۹۳
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۱۲ 28 April 2024

به گزارش تابناک ایلام؛ "روح اله قیطاسی" افزود: بیش از ۹۵ درصد اهداف فروش گاز طبیعی طی ۱۲ ماههگذشته علیرغم محدودیت مصرف صنایع در فصل سرد سال محقق شده است.

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته بیش از ۹۵ درصد بودجه جاری نسبت به بودجه مصوب با رعایت دقیق انضباط مالی و صرفه جویی در هزینه ها جذب شده است، اظهار داشت: در طول سال گذشته مبلغ ۱۴.۵۳۷ میلیارد ریال از مطالبات مشترکین وصول و به حساب خزانه کشور واریز شده است.

مدیر مالی شرکت گاز استان در طول سال گذشته و در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی بیش از یک هزارو و ۶۹ اشتراک رایگان به مددجویان تحت پوشش نهاد های حمایتی، اماکن مذهبی و جامعه ایثارگران استان به مبلغ بیش از ۲ میلیارد ریال واگذار شده است.

قیطاسی از اخذ برگ قطعی پرونده های مالیاتی عملکرد و مالیات بر ارزش افزوده سال ۱۴۰۰ و عدم وجود بدهی عملکرد جهت کلیه سال های قبل از سال ۱۴۰۱ خبر داد و تصریح کرد: صورت های مالی ۶ ماهه اول سال ۱۴۰۲ به امور مجامع شرکت ملی گاز ایران ارائه شده است.

وی تأکید کرد: تغذیه آیتم های حقوق نزدیک به ۱۶۰ نفر نیروی های تبدیل وضعیت یافته شامل بند " و" و " د "، قرارداد مدت معین و ثبت بیش از ۸ هزار رکورد در سیستم جامع پرسنلی جهت افراد مذکور و پرداخت کلیه معوقات حقوق سال گذشته از اقدامات مدیریت مالی این شرکت در طول سال گذشته بوده است.

مدیر مالی شرکت گاز استان از معرفی تعداد ۱۹۶ نفر از کارکنان رسمی و قراردادی این شرکت برای اخذ تسهیلات بانکی ۳ میلیارد ریالی به بانک سامان خبر داد و گفت: بیش از یک هزارو ۶۰۰ سند جاری و سرمایه ای برای بودجه های ابلاغی تأمین اعتبار شده است.

قیطاسی از صدور ۴ هزارو ۹۶۹ سند حسابداری و سند پرداخت در طول سال گذشته خبر داد و افزود: بیش از ۵۰۰ مورد اموال منقول جدید ادارات شرکت گاز در اقصی نقاط استان در طول سال گذشته صورت برداری و برچسب گذاری شده است.

مدیر مالی و عضو هیات مدیره شرکت گاز استان ایلام گفت: در طی سال ۱۴۰۲ هزینه گازکشی داخل منازل تعداد ۲۸۵ مددجوی تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی توسط شرکت گاز استان ایلام پرداخت شده است.

قیطاسی با اشاره به اینکه برای منازل این تعداد مددجو تحت پوشش نهادهای حمایتی در استان بیش از ۵۰ میلیارد ریال به سازمان های مذکور پرداخت شده است.

وی اظهار داشت:در راستای مسئولیت های اجتماعی و خدمت به اقشار نیازمند جامعه و در اجرای بند " د" تبصره یک قانون بودجه سال ۱۴۰۲ کل کشور، شرکت گاز استان ایلام اقدام به تامین منابع مالی و پرداخت هزینه گاز کشی داخل منازل مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی استان اقدام نموده است./م

بیشتر بخوانید :

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار