استاندار ایلام در پیامی سال‌روز تشکیل بسیج سازندگی را به بسیجیان جهادگر تبریک گفت
کد خبر: ۱۱۶۵۶۳۲
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۴۵ 06 May 2024

بسم الله الرحمن الرحیم
۱۷ اردیبهشت‌ماه سال‌روز فرمان تاریخی و خردمندانه رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت امام خامنه ای(مدظله‌العالی) در تشکیل بسیج سازندگی در سال ۱۳۷۹ است. بسیج که مظهر ایمان، اخلاص و جوهر حرکت جوانان انقلابی برای پاسخ به نیازهای نظام و میهن اسلامی با تفکر جهادی در حوزه‌های مختلف بوده همواره خالق رویش‌ها و آفرینش‌های بی‌بدیلی در شکوفایی ایران اسلامی در حوزه‌های متعدد بوده است.

در این راستا رهبر فرزانه‌ی انقلاب اسلامی در خصوص یکی از ابعاد کاری بسیج به زیبایی فرموده‌اند: «این کارِ اردوهاى هجرت و حرکت عظیم بسیج سازندگى یکى از برکاتش خدمت‌رسانى است که میلیون‌ها نفر از این خدمت شما به‌صورت مستقیم بهره‌مند می‌شوند.» بنابراین، بسیج سازندگی با بهره‌گیری از ظرفیت جوانان مستعد و توانمند در زمینه‌های مختلف توانسته است منشأ خیر و برکت و به‌نوعی الگوی کار و تلاش برای همه‌ی مدیران و خادمان ملت در دستگاه‌ها باشد.

اینجانب ۱۷ اردیبهشت‌ماه سال‌روز تشکیل بسیج سازندگی به فرمان حضرت امام‌خامنه‌ای‌(مدظله‌العالی) را به تمامی مردم شریف استان خصوصا فعالان حوزه بسیج سازندگی، گروه‌های جهادی این حوزه و همه فعالین این عرصه تبریک عرض می‌نمایم و از درگاه خداوند متعال برای این قشر عزیز، فعال و سازنده‌ی جامعه، آرزوی موفقیت و سربلندی بیش از پیش دارم.
ان‌شاءالله

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار