مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، استان ایلام، از آغاز ثبت نام مسابقات «فوتبال خیابانی جام برکت» توسط خانه‌های احسان مستقر در محلات حاشیه ای شهرها در سطح استان خبر داد.
کد خبر: ۱۱۶۵۰۵۵
تاریخ انتشار: ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۰۴ 01 May 2024

به گزارش تابناک ایلام ؛ محمد زارع در جمع مسئولان خانه‌های احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، مستقر در محلات حاشیه ای استان، اظهار کرد: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، در راستای محرومیت زدایی در زمینه های مختلف ورود کرده و توانمندسازی محلات را از طریق خانه‌های احسان در دستور کار قرار داده است.

وی با بیان اینکه ۱۲ خانه احسان در سطح استان راه اندازی شده که در زمینه توانمندسازی محلات در ابعاد مختلف مشغول به فعالیت و خدمات رسانی به مردم هستند، افزود: هزینه در زمینه مبارزه با آسیب‌های اجتماعی سرمایه گذاری است و همه باید در این راستا جهادی تلاش کنیم که جوانان و نوجوانان عزیزمان از خط امام(ره)، رهبری و نظام انحراف پیدا نکنند.

زارع با اشاره به اینکه قرارگاه توانمندسازی محلات ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، هر ساله اقدام به برگزاری مسابقات فوتبال خیابانی در راستای شناسایی استعدادهای فوتبالی، ایجاد شادی و نشاط و پرکردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در محلات حاشیه شهرهای می کند، تصریح کرد: هدف اصلی از اینگونه اقدامات یاری دادن محلات حاشیه و کم برخوردار شهرها و مراقبت از سلامت همه جانبه نوجوانان و جوانان است.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، استان ایلام، ادامه داد: سال گذشته بیش از ۶۵۵ نفر در قالب ۱۵۶ تیم ساماندهی و در این مسابقه با هم رقابت کردند که انتظار میرود امسال تعداد شرکت کنندگان افزایش یابد.

وی با بیان اینکه این مسابقات در دو رده سنی ۱۲ تا ۱۵ و ۱۵ تا ۱۸ سال برگزار می‌شود، افزود: بازی و رقابت‌ها اول در سطح محلات شهرستان‌ها برگزار و تیم‌های اول هر رده سنی به مرحله استانی و بعد تیم برنده هر رده سنی به مرحله کشوری راه پیدا می‌کنند.

زارع، خاطرنشان کرد: قرارگاه توانمند سازی محلات ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)،تمام هزینه‌های برگزاری این مسابقه را پرداخت می‌کند و هیچگونه هزینه ای از شرکت کننده دریافت نخواهد شد.

وی اضافه کرد: به تیم های برنده هر رده سنی مسابقات مرحله کشوری جوایز نفیسی اعطا خواهد شد./م

بیشتر بخوانید:

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار