مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام:
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام در حاشیه بازدید پیشکسوتان صنعت برق ایلام از سد و نیروگاه سیمره گفت : پیشکسوتان صنعت برق استان گنجینه ای ارزشمند برای انتقال و ایجاد چرخه دانش در این صنعت هستند.
کد خبر: ۱۱۶۴۷۳۰
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۳۰ 30 April 2024

به گزارش تابناک ایلام؛ ولی الله ناصری در حاشیه بازدید پیشکسوتان صنعت برق ایلام از سد و نیروگاه سیمره اظهار داشت: در حال حاضر بیش از هر زمان دیگر نیازمند مشورت و بهره مندی از نظرات این عزیزان هستیم چرا که مسیری که ما در آن قرار داریم را ایشان یک بار پیموده آند.

وی افزود: آغوش گرم ما برای بهره جستن از تجربیات شما و نیز همراهی تان در مقوله مدیریت مصرف برق باز است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گفت: پیشکسوتان صنعت برق ایلام گنجینه ای ارزشمند برای انتقال و ایجاد چرخه دانش در این صنعت هستند.

ناصری ابراز امیدواری کرد: مردان و زنان پر افتخار سالیان نه چندان دور صنعت برق خود را از مجموعه شرکت جدا شده نداند چرا که حضور این عزیزان در تصمیم گیری های مهم چراغ راه است.

گفتنی است؛ به مناسبت روز صنعت برق جمع کثیری از پیشکسوتان صنعت برق ایلام از سد و نیروگاه سیمره بازدید کردند.

در این برنامه یک روزه علاوه بر بازدید از تاسیسات سد سیمره جلسه پرسش و پاسخ با حضور مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام نیز برگزار و در این دیدار صمیمانه عده ای از همکاران سالیان نه چندان دور این شرکت مسایل و مشکلات خود را مطرح کردند./ح

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار