مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری ایلام گفت: دومین رویداد جایزه ملی و استانی جوانی جمعیت با عنوان «سهم من از جوانی ایران» در استان برگزار می‌شود.
کد خبر: ۱۱۶۳۹۴۳
تاریخ انتشار: ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۵۴ 25 April 2024

 به گزارش تابناک ایلام؛ فریده الیاس‌پوریان بیان  کرد: با توجه به اینکه تاریخ برگزاری رویداد ملی جوانی جمعیت ۳۰ اردیبهشت ماه مصادف با روز ملی جمعیت است، فراخوانی از سوی ستاد ملی جمعیت در بخش‌های هفت‌گانه خانواده، رسانه، مدیران دستگاه‌های اجرایی، سازمان‌های مردم‌نهاد، شرکت‌ها و موسسه‌های خصوصی، مدیران و نخبگان با شاخص‌های مختلف اعلام شده و علاقه‌مندان می‌توانند در این رویداد ملی به صورت استانی نیز در هفته ملی جمعیت ۲۴ الی ۳۰اردیبهشت ماه نیز شرکت کنند.

وی افزود : در بحث خانواده، مادرانی که دارای بیشترین فرزند باشند یا مادران دهه ۶۰ که حداقل چهار فرزند دارند یا مادرانی که با وجود مشغله‌های اجتماعی و فرهنگی، چند فرزند دارند با ارسال مدارک خود می‌توانند در این رویداد شرکت کنند. در حوزه مدیران نیز کسانی که با اقدامات خلاقانه در حوزه جوانی جمعیت، کاری را به نفع جامعه و کارکنان انجام داده‌اند، می‌توانند در بخش های مرتبط شرکت کنند.

الیاس‌پوریان ادامه داد :  در حوزه نخبگان، پژوهش‌ها، تحقیقات و مقالات علمی و چاپ کتاب در موضوع جوانی جمعیت مدنظر است.

وی خاطرنشان کرد : علاقه‌مندان برای شرکت در این رویداد در حوزه رسانه اخبار و تولید محتوای مربوط به جوانی جمعیت، در حوزه دستگاه‌های اجرایی وظایفی که برای دستگاه‌ها در راستای جوانی جمعیت تعریف شده و بیشترین اثرگذاری که دستگاه‌ها داشته‌اند و مجموعه فعالیت‌های که در حوزه جوانی جمعیت انجام شده است، می‌توانند به‌صورت همزمان در دو سطح ملی و استانی آثار خود را ارسال کنند.

 مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری ایلام با بیان اینکه داوری در سطح ملی و استانی به‌صورت جداگانه انجام خواهد شد مطرح کرد :  ارسال آثار تا ۱۰ اردیبهشت ماه است و آیین تجلیل از برگزیدگان این رویداد در هفته جمعیت برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد : برای ارسال آثار در سطح ملی سایت www.jameyat.ir و برای ارسال آثار در سطح استانی به شماره پیام‌رسان ایتا ۰۹۹۲۴۸۵۸۱۳۳ و شماره دبیرخانه رویداد ۰۸۴۳۳۳۳۴۲۹۵در نظر گرفته شده است. برای کسانی که دسترسی به این وبگاه‌ها ندارند می‌توانند مستندات خود را به‌صورت حضوری به دفتر امور بانوان و خانواده استانداری ایلام تحویل دهند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار