مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام؛
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: روز درختکاری و هفته منابع طبیعی، فرصتی برای توجّه به محیط‌زیست و افزایش سرانه فضای‌سبز است.
کد خبر: ۱۰۹۶۳۰۵
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۰ 12 March 2023

به گزارش تابناک ایلام؛ محمود کشاورز اظهار داشت: شرکت گاز استان هر ساله و به مناسبت‌های مختلف نسبت به کاشت درخت در اماکن و تاُسیسات مرکز استان و شهرستانها اقدام می کند.

وی با بیان اینکه درخت نماد آبادانی و آسایش برای جوامع است که در تولید اکسیژن، کاهش آلایندگی‌ و حفظ منابع طبیعی نقش بسزایی دارد، افزود: نقش کاشت درخت و ایجاد فضای سبز در هر منطقه‌ای بسیار پر‌اهمیت و اثرگذار است و درختان علاوه بر تلطیف و خنکی هوا، باعث ایجاد شادابی در محیط جامعه می شوند.

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام با اشاره به اینکه این پویش و اقدام در راستای کاهش آلودگی و ایجاد فضای سبز در محوطه شرکت گاز استان، ادارات گاز شهرستان و حریم تاُسیسات گازی صورت گرفته است، اظهار داشت: این شرکت تلاش می‌کند به منظور حفظ محیط‌زیست و در راستای مسئولیت‌های اجتماعی، نسبت به کاشت درخت اقدام کند. گفتنی است که همزمان با روز درخت‌کاری و در راستای گسترش مسئولیت‌های اجتماعی، اجرای پویش یاد هر شهید با کاشت یک درخت، مدیرعامل، اعضای هیاُت مدیره و کارکنان شرکت گاز استان ایلام اقدام به کاشت نهال نمودند./ح

 

بیشتر بخوانید

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار