مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای ایلام ؛
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای ایلام گفت: از اول سال جاری تاکنون بیش از ۵۰ کیلومتر روکش آسفالت حفاطتی در راه های اصلی و فرعی استان اجرا شده است.
کد خبر: ۱۰۹۶۱۵۶
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۸ 11 March 2023

به گزارش تابناک ایلام؛  سیدزاهدین چشمه خاور اظهار داشت: در راه‌های اصلی و شریانی ۳۵ کیلومتر به صورت میکروسرفیسینگ و در محورهای روستایی ۱۵ کیلومتر فوگ سیل انجام شده است.

وی عنوان کرد: همچنین در این مدت عملیات لکه گیری در سطح ۲ هزار و ۴۷۶ کیلومتر از راه‌های اصلی و شریانی، فرعی و روستایی استان انجام شده است.

چشمه خاور اجرای عملیات درزگیری در طول ۲۲۰ کیلومتر از راه‌های اصلی و شریانی استان را از دیگر اقدامات صورت گرفته امسال عنوان کرد و افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون عملیات آسفالت ۲۰۵ کیلومتر از راه‌های اصلی، فرعی و روستایی این استان انجام شده است.

وی با تاکید بر اینکه هدف از نگهداری راه، تقلیل میزان خرابی، افزایش عمر محور و کاهش هزینه‌های استهلاک وسایل نقلیه است، گفت: اولویت راهداری استان برای بهسازی و روکش آسفالت به ترتیب راه‌های شریانی، اصلی، فرعی و روستایی است.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان خاطرنشان کرد: طول کل راه‌های استان ایلام سه هزار و ۱۸۶ کیلومتر و راه‌های روستایی یک هزار و ۳۸۰ کیلومتر اعلام کرد./م

برچسب ها: راهداری ایلام
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار