نماینده مردم ایلام در مجلس؛
نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس شورای اسلامی به جای تصویب قوانین جدید به بازنگری، ابلاغ و نظارت بر شیوه نامه های قوانین مصوب گذشته بپردازند.
کد خبر: ۱۰۹۷۹۵۸
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۰ 25 March 2023

به گزارش تابناک ایلام؛ سارا فلاحی روز جمعه در حاشیه بازدید از نمایشگاه و نوروزگاه قلعه والی شهر ایلام در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: مجلس در سال های گذشته قوانین متعددی در راستای شعار امسال با محتوای اشتغال، رونق تولید، بهبود وضعیت اقتصادی، معیشت مردم و حمایت از کالای داخلی مصوب کرده که باید بازنگری، نظارت و اجرایی شوند.

وی ادامه داد: به جای تعدد تصویب قانون های زیاد باید نظارت ها در راستای اجرایی شدن درست و به موقع این قوانین افزایش یابد.

فلاحی با پیشنهاد تشکیل کارگروه های نظارتی در مجلس، یادآور شد: دستگاه های اجرایی باید زیر ذره بین اجرای درست قوانین قرار گیرند و تشکیل این کارگروه ها به افزایش رشد تولید داخلی و مهار تورم کمک می کند.

نماینده ایلام در مجلس اضافه کرد: مسیر حرکت مجلس از تصویب قوانین جدید باید به سمت اجرایی کردن قوانین مصوب گذشته تغییر کند و به جای قوانین جدید قوانین گذشته اصلاح، اجرایی و نظارت شوند.

فلاحی با اشاره به اینکه رسانه ها تبیین گر افکار عمومی هستند، گفت: رسانه ها باید مسوولان را با مطالبه گری مجاب به پاسخگویی کنند و رسانه به عنوان یکی از ارکان قدرت با هم افزایی و همراهی شفاف با مسوولان در پیشبرد برنامه های دولت موثر واقع شوند./م

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار