دبیر کانون های رضوی استان ایلام:
دبیر کانون های رضوی استان ایلام گفت: ۲ تن گوشت گرم گوسفندی با ارزش ریالی ۸۰۳ میلیون تومان به همت آستان قدس رضوی بین خانواده های نیازمند ایلام در حال توزیع است.
کد خبر: ۱۰۹۷۱۶۵
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۰ 19 March 2023

به گزارش تابناک ایلام؛ حجت الاسلام سید محمدباقر هاشمی دبیر کانون های رضوی استان ایلام بیان داشت: با همت آستان قدس رضوی و مشارکت خیرین استان ایلام ۲۰ مورد جهیزیه به ارزش ۴۰ میلیون تومان برای نوعروسان نیازمند تامین شد که سهم آستان قدس رضوی ۱۵ میلیون تومان و مابقی از محل مشارکت خیرین استان ایلام بود و نیز ۲۰ مورد تعمیر منزل مسکونی محرومان انجام گرفت.

وی افزود: همچنین از سوی ایستگاه صلواتی آستان قدس رضوی در نقطه صفر مرزی مهران با عراق طی روزهای ۱۹ و ۲۰ اسفند با توزیع روزانه ۶ هزار پرس غذا از زائران کربلا که برای نیمه شعبان به عتبات عالیات مشرف شده بودند پذیرایی شد و همچنین ۲۵ مورد ذبح گوسفند در نیمه شعبان انجام گرفت.

دبیر کانون های رضوی استان ایلام اضافه کرد: ۲ تن گوشت گرم گوسفندی به همت آستان قدس رضوی بین خانواده های نیازمند ایلام  به مناسبت ماه رمضان و عید نوروز و اعیاد شعبانیه بین خانواده های شناسایی شده در ۳۰ محله از سراسر استان ایلام در حال توزیع است.

حجت الاسلام هاشمی با اشاره به این که 241 گوسفند اهدایی در این راستا ذبح شده گفت: این گوشت تا قبل از ۲۸ اسفند فرآیند توزیع آن به اتمام می رسد.

هاشمی ادامه داد: ارزش ریالی این گوشت ۸۰۳ میلیون تومان است که برای اولین بار توسط آستان قدس رضوی بین خانواده های نیازمند استان ایلام تا قبل از شروع سال نو توسط رابطان آستان قدس در نقاط مختلف توزیع می شود./ح

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار