مدیر فرهنگی جهاددانشگاهی واحد استان ایلام:
مدیر فرهنگی جهاددانشگاهی واحد استان ایلام از اجرای مرحله مقدماتی هفتمین دوره مسابقات ملی پایان نامه سه دقیقه‌ای به همت سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی و با همکاری جهاددانشگاهی استان خبر داد.
کد خبر: ۱۰۷۹۷۷۵
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۰ 30 November 2022

به گزارش تابناک ایلام؛ روح‌الله پارسی اظهار کرد: دانش‌آموختگانی که از ابتدای مهر ماه ۹۷ تا پایان شهریورماه سال ۱۴۰۱ از پایان‌نامه خود دفاع کرده باشند و همچنین دانشجویانی که پروپوزال پایان‌نامه خود را تا پیش از پایان مهلت ثبت نام مرحله مقدماتی به تصویب رسانده‌اند، می‌توانند در این مسابقات شرکت کنند.

وی با بیان اینکه در این دوره فارغ‌التحصیلان و دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی و پژوهشگران دوره‌های پسادکتری می‌توانند شرکت کنند، گفت: پس از اجرای مرحله مقدماتی این مسابقات در استان‌ نفرات برگزیده به مرحله نیمه نهایی راه خواهند یافت.

مدیر فرهنگی جهاددانشگاهی استان ایلام با بیان اینکه علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در این مسابقات می‌توانند از ۱۲ آذرماه به معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی استان مراجعه یا به شماره تلفن‌های ۰۸۴۳۲۲۴۷۷۴۹ و ۰۹۱۸۳۴۴۸۰۷۸ ثبت‌نام کنند.

پارسی تاکید کرد: این مسابقات با هدف تقویت مهارت‌های ارتباطی و بیانی و ایده‌پردازی در دانشجویان، تقویت ارتباط دانشگاه و بخش‌های سرمایه‌گذار و کاربردی کردن پژوهش‌های دانشگاهی اجرا می‌شود./ح

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار