امام جمعه ایلام؛
امام جمعه ایلام افزود : پلیس مجری قانون است، مدافع امنیت و جمهوری اسلامی هستند تا پای جان از امنیت و ناموس مردم دفاع می‌کنند ما باید قدردان آنان باشیم.
کد خبر: ۱۰۶۹۹۱۷
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۵ 30 September 2022

  یه گزارش تابناک ایلام؛ حجت الاسلام الله نور کریمی تبار  گفت :کسانی که فریب خورده هستند و ناآگاهانه وارد خیابان شدند، برای آتش زدن اموال عمومی آشوب کردند، اینها باید مجبور به پرداخت خسارت شوند، انتظار داریم که دستگاه قضایی با قاطعیت با تروریست‌ها و عوامل داخلی دشمن به شدت برخورد کند و فریب خوردگان هم با رأفت اسلامی، حداقل به پرداخت خساراتی که به اموال عمومی وارد کرده‌اند محکوم شوند.

وی افزود :امروز انقلاب اسلامی مقتدر تر از گذشته به پیش می‌رود و خواهد رفت و با حمایت و پشتیبانی مردم و تلاش جوانان به قله‌های ترقی و پیشرفت دست خواهد یافت.

القاصی مهر ادامه داد : خیلی زیباست پلیسی که در برخورد با اغتشاشگران با مهربانی و رأفت برخورد کرده به طوری که در بعضی جاها آمار مجروحین پلیس از اغتشاشگران بیشتر است، پلیسی که دارای اقتدار، قدرت و شجاعت است ولی با صعه صدر و گذشت برخورد می‌کنند، این جای تشکر دارد.

وی گفت : نیروی که برای پاسداری از انقلاب اسلامی و حفظ ارزش‌ها ۱۳ هزار شهید تقدیم نظام و جمهوری اسلامی کرده است، نیرویی که زمان استراحت خود و خانواده را فدای امنیت جامعه می‌کنند.

القاصی مهر مطرح کرد : تعداد مجروحان فراجا در اغتشاش‌های اخیر بیشتر از آشوبگران بود، فراجا سپر امنیت مردم شد و با فداکاری از مجروحیت و کشته شدن مردم عادی جلوگیری کردند./ع

بیشتر بخوانید: 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار