به نظر می رسد کاسیانو مهاجم 33 ساله برزیلی با پرسپولیس به توافق نهایی رسیده و در این زمینه هم قرارداد امضا شده توسط باشگاه ایرانی با مهاجم برزیلی فاش شده است. طبق این قرارداد منتشر شده، کاسیانو از سرخ پوشان 300 هزار دلار دستمزد خالص دریافت می کند. همچنین مقرر شده مهاجم برزیلی در صورت قهرمانی سرخ‌ها ۲۵ هزار دلار هم به عنوان پاداش دریافت کند. تبلیغات سایت «ترانسفر مارکت» که به عنوان مرجع ارزش گذاری بازیکنان به شمار می آید، ارزش این بازیکن برزیلی و 33 ساله را حدود 200 هزار یورو اعلام کرده است. این سایت معمولا ارزش بازیکنان را بالاتر از قیمت واقعیشان اعلام می کند. همچنین این رسانه درصد انتقال مهاجم برزیلی به پرسپولیس را 75 درصد دانست. البته گفته می شود پرسپولیس تنها دستمرد این بازیکن را پرداخت نمی کند بلکه باید مبلغ 250 هزار دلار هم برای دریافت رضایت نامه به باشگاه پرتغالی پرداخت کند.
کد خبر: ۱۰۵۳۱۵۸
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۰ 28 June 2022

طبق این قرارداد منتشر شده، کاسیانو از سرخ پوشان 300 هزار دلار دستمزد خالص دریافت می کند. همچنین مقرر شده مهاجم برزیلی در صورت قهرمانی سرخ‌ها ۲۵ هزار دلار هم به عنوان پاداش دریافت کند.

سایت «ترانسفر مارکت» که به عنوان مرجع ارزش گذاری بازیکنان به شمار می آید، ارزش این بازیکن برزیلی و 33 ساله را حدود 200 هزار یورو اعلام کرده است. این سایت معمولا ارزش بازیکنان را بالاتر از قیمت واقعیشان اعلام می کند.

همچنین این رسانه درصد انتقال مهاجم برزیلی به پرسپولیس را 75 درصد دانست. البته گفته می شود پرسپولیس تنها دستمرد این بازیکن را پرداخت نمی کند بلکه باید مبلغ 250 هزار دلار هم برای دریافت رضایت نامه به باشگاه پرتغالی پرداخت کند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار