رئیس کمیته امداد شهرستان سیروان:
شیرمحمدی رئیس کمیته امداد شهرستان سیروان گفت: در طول ماه مبارک رمضان امسال بیش از ۵۷۰ میلیون تومان صرف تهیه سبدهای معیشتی و نیز غذای گرم مددجویان و نیازمندان این شهرستان شده است.
کد خبر: ۹۶۴۴۱۶
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۵ 17 May 2021

به گزارش تابناک ایلام؛ نورخدا شیرمحمدی بیان داشت: در این ماه پرفضیلت با رایزنی صورت گرفته با خیرین و نیکوکاران شهرستان سیروان، تعداد یک هزار و چهار بسته غذایی و معیشتی در اختیار نیازمندان قرار گرفت که هزینه صورت گرفته در راستای این نوع خدمت بیش از ۳۲۰ میلیون تومان بوده است.

وی اظهار کرد: در این مدت همچنین بیش از ۶ هزار پرس غذای گرم جهت توزیع در بین نیازمندان تهیه که در این زمینه نیز حدود ۲۵۰ میلیون تومان با مشارکت این نهاد و جامعه نیکوکاران سیروان هزینه شده است.

شیرمحمدی به دیگر خدمات این نهاد در ماه رمضان اشاره کرد و افزود: در این مدت سه باب خانه مددجویی نیز با مشارکت قرارگاه امام رضا (ع) پس از ساخت و تکمیل تحویل نیازمندان فاقد مسکن شده است.

به گفته رئیس کمیته امداد سیروان، تفقد و دلجویی از نیازمندان با حضور در منازل آنها و بررسی مشکلاتشان از نزدیک در قالب طرح مفتاح الجنه، حامی یابی برای ایتام و کودکان نیازمند و زمینه سازی موثر برای مشارکت قشر نیکوکار در دستگیری از نیازمندان از جمله دیگر برنامه‌ها و خدمات امداد سیروان در ماه مبارک رمضان امسال بوده است./ح

 

بیشتر بخوانید

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار