مدیرکل پشتیبانی امور دام ایلام:

۱۶۰ تن گوشت قرمز و سفید در ایلام توزیع می شود

مدیرکل پشتیبانی امور دام ایلام گفت: ۱۶۰ تن گوشت قرمز و مرغ ویژه ایام نوروز ۹۸ در سطح بازارهای استان ایلام با نرخ دولتی در حال توزیع است.
کد خبر: ۸۳۰۱۸۹
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰ 11 March 2020

به گزارش تابناک ایلام؛ مهدی پورسیابیدی اظهار داشت: باتوجه به نیمه تعطیل بودن بازار استان در پی شیوع بیماری کرونا شرکت پشتیبانی امور دام استان ایلام با هدف تنظیم بازار شب عید مردم اقدام به توزیع اقلام پروتئینی در نقاط مختلف کرده است.

وی افزود: ۸۰ تن گوشت راسته قرمز برزیلی به قیمت هر کیلوگرم برای فروشنده ۳۸۰ هزار ریال و برای مصرف کننده ۴۰۰ هزار ریال و ۸۰ تن مرغ منجمد داخلی به قرار هر کیلوگرم برای فروشنده ۱۱۶ هزار ریال و برای خریدار ۱۲۰ هزار ریال در سطح بازارهای استان توزیع می شود.

مدیرکل پشتیبانی امور دام ایلام یادآور شد: توزیع گوشت و مرغ پشتیبانی امور دام استان از سوی توزیع کنندگان عضو اتحادیه گوشت و مرغ و با در دست داشتن حواله از سوی سازمان صنعت معدن انجام می شود.

پورسیابیدی اضافه کرد: نظارت بر توزیع و قیمت ها بر عهده سازمان صنعت معدن و تجارت است و بیشتر این گوشت های قرمز و سفید در فروشگاه های معتبر و مراکز عرضه گوشت در سطح بازار به مشتریان عرضه می شود.

وی تاکید کرد: مشکلی در زمینه تامین گوشت قرمز و مرغ از سوی پشتیبانی امور دام وجود ندارد و تا هر زمان که این اقلام مصرفی در بازار متقاضی و خریدار داشته باشند به میزان سهمیه های استان افزوده خواهد شد./ح

 

ایرنا

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار