جانشینان بیرانوند مشخص شدند

باشگاه پرسپولیس مذاکرات جدی محرمانه خود با سه دروازه بان داخلی و خارجی را به طور جدی دنبال می کند.
کد خبر: ۱۱۷۴۴۷۷
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۶:۴۵ 06 July 2024

به گزارش تابناک به نقل از مهر، باشگاه پرسپولیس پس از فسخ یکطرفه قرارداد علیرضا بیرانوند در سازمان لیگ تصمیم خود برای شکایت از او و پیگیری پروژه انتخاب جانشین برای دروازه بان تیم ملی ایران را گرفت.

آنها ابتدا سراغ گزینه اول و آخر داخلی خود با توجه به وضعیت قراردادی آنها رفتند تا محمدرضا اخباری را با توجه به وجود بند فسخ قرارداد با گل گهر سیرجان راضی به پیوستن به این تیم کنند.

اخباری برای مذاکره نهایی با پرسپولیس منتظر تعیین تکلیف آخرین وضعیت بیرانوند است و نمی‌خواهد در تیمی بازی کند که با حضور بیرانوند احتمال نیمکت نشینی‌اش بالا می‌رود.

از سوی دیگر برای دریافت رضایت‌نامه خود باید مبلغ سنگینی را به گل گهر پرداخت کند که فعلاً وارد مذاکره با باشگاه سیرجانی نشده است.

همچنین باشگاه پرسپولیس با توجه به در اختیار داشتن احمد گوهری پس از یک فصل حضور قرضی در آلومینیوم تصمیم دارد گلر دیگری را از کشورهای آسیایی یا اروپایی به خدمت بگیرد.

در حقیقت با قطعی شدن جدایی بیرانوند اخباری گزینه نخست پرسپولیس خواهد بود و همزمان با او مذاکره با دو گلر خارجی نیز جریان دارد تا زمان کمتری را برای تعیین دروازه‌بان های فصل آینده صرف کند. باید دید تکلیف نهایی بیرانوند با پرسپولیس به کجا ختم می‌شود تا آنها نیز اقدام به جذب دروازه‌بان های خود کنند.

پیگیری‌ها نشان می‌دهد آنها تنها تا پایان هفته جاری منتظر عذرخواهی رسمی بیرانوند برای بازگشت می‌مانند و سپس سراغ گزینه‌های خود و ادامه شکایت از بیرانوند خواهند بود.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار