در ادامه تشدید مبارزه با زمین‌خواری در استان ایلام بیش از 300 متر مربع از اراضی ملی و دولتی شهر ایلام رفع تصرف شد مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام از رفع تصرف 300 متر مربع از اراضی ملی و دولتی شهر ایلام در روز جمعه 18 خرداد 1403 توسط یگان حفاظت از اراضی این اداره کل خبر داد.
کد خبر: ۱۱۷۰۱۳۵
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۶ 08 June 2024

به گزارش تابناک ایلام ؛ فرشاد دوستی ضمن اعلام رفع تصرف 300 متر مربع زمین ملی و دولتی به ارزش بالغ بر یک میلیارد و ششصد میلیون تومان توسط یگان حفاظت از اراضی ملی و دولتی راه و شهرسازی استان ، این مهم را حاصل همراهی رئیس کل دادگستری استان، دادستان محترم ومعاون ایشان، بازرس کل و اداره کل بازرسی، دستگاه امنیت و حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای و همچنین همکاری نیروی انتظامی استان و اجرائیات شهرداری ایلام دانست.

مدیرکل اداره راه وشهرسازی استان خاطر نشان کرد: همه كساني كه قصد خريد زمين يا ملك در شهرهاي استان ايلام را دارند مي بايست ابتدا با مراجعه با مديريت املاك و امورحقوقي اداره كل راه وشهرسازي استان استعلامات لازم در اين خصوص را كسب نموده تا در دام افراد سودجو و زمين خوار گرفتار نگردند.

سرهنگ کرمی فرمانده یگان حفاظت راه وشهرسازی استان نیز در این خصوص گفت: تیم‌های گشت و مراقبت یگان حفاظت اراضی در سراسر استان ایلام به صورت پیمایش روزانه در حال گشت زنی برای رصد اراضی ملی و دولتی تحت پوشش هستند و در صورت مشاهده موارد مربوط به تصرف این اراضی اقدامات قانونی لازم را انجام می‌دهند.

وی خاطر نشان کرد دراجرای مصوبات شورای حفظ حقوق بیت المال مقتدرانه باحمايت خاص قضایی وپشتییانی انتظامی باهرگونه پدیده زمین خواری وتصرف اراضی ملی برخورد جدی بعمل آمده واز شهروندان خواست با مشاهده هر گونه زمین خواری و تصرف اراضی از طریق شماره مستقیم ۱۶۵۶با این یگان همکاری لازم داشته باشند./م

بیشتر بخوانید:

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار