خروج و احیا حدود ۹۰ درصد واحدهای تولیدی از تملک بانک ها در استان

استاندار ایلام با بیان اینکه ۲۸ واحد تولیدی در این استان از تملک بانک‌ها خارج و احیا شده است،گفت: استان ایلام رتبه سوم کشور را در زمینه احیای واحدهای تولیدی در تملک بانک‌ها را در کشور کسب کرده است.
کد خبر: ۱۱۶۹۴۴۲
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۲ 02 June 2024

به گزارش تابناک ایلام؛  حسن بهرام‌نیا  در نشست ستاد احیای راکد استان ایلام با گرامیداشت یاد و نام شهید جمهور و شهدای خدمت، اظهار کرد: حسب ارزیابی انجام شده در کشور در راستای احیا و بهره‌وری واحدهای تولیدی در تملک بانک‌ها، استانداری‌های قم، بوشهر و ایلام در سال ۱۴۰۲ بهترین عملکرد را داشته اند.

وی با بیان اینکه حدود ۹۰ درصد واحدهای در تملک بانک‌ها در استان ایلام از تملک بانک‌ها خارج و به اشخاص دیگر  یا مالکان واگذار شده است، افزود: در استان ۳۴ واحد تولیدی در تملک بانک‌ها وجود داشت که ۲۸ واحد از این تعداد از تملک بانک‌ها خارک و به مالکان و اشخاص دیگر واگذار شده است.

استاندار ایلام با بیان اینکه استان ایلام در زمینه واگذاری تملک واحدهای تولیدی در تملک بانک‌ها به اشخاص با صاحبان اصلی رتبه سوم کشور را کسب کرده است، افزود: احیا، فعال کردن و بهره‌وری واحدهای تعطیل و نیمه تعطیل، یکی از موضوعاتی که همواره مد نظر شهید جمهور بود.

بهرام نیا با اشاره به اینکه به فرموده امان راحل کاری که برای خداست با رفتن اشخاص اخلال پیدا نمی کند، یادآور شد: شهید خدمت به عنوان یار مظلومان و سید محرومان در زمان حیاتشان، دستاوردهای بزرگی داشت و شهادت ایشان هم مضاعف بر آن دستاورد داشته است.

وی با تاکید بر اینکه شاخص دولت سیزدهم، مسأله محور بودن و رفع موانع واحدهای تولیدی در کمترین زمان ممکن بوده است، گفت: راه شهید جمهور ادامه دارد و امروز کارها و برنامه ها باید نسبت به زمان حیات شهید جمهور، سرعت بیشتری داده شود و برنامه ها و طرح ها و قوی تر ادامه پیدا کند.

استاندار ایلام با قدردانی از پای کار بودن بانک ها و دستگاه های اجرایی مربوطه، ابراز کرد: واحدهایی نیمه تعطیل و تعطیل که اهمیت دارد و مستقیم با سفره مردم ارتباط مستقیم دارد در اولویت احیا و فعال کردن قرار گیرد./م

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار