رئیس اداره نظارت و بازرسی اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام:
رئیس اداره نظارت و بازرسی اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام گفت: فرایند بارگذاری مستندات و ارزیابی مجدد همکاران «فاقد رتبه» آغاز شد.
کد خبر: ۱۱۶۹۴۲۱
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۷ 02 June 2024

به گزارش تابناک ایلام؛ علیرضا قریشی‌زاد با اعلام این خبر اظهار کرد: در اجرای ماده ۵ آیین نامه اجرایی رتبه بندی معلمان و پیرو پیگیری‌های مستمر، با موافقت هیئت ممیزه و کارگروه مرکزی اجرایی نظام رتبه‌بندی، بالاخره فرایند ارزیابی مجدد همکارانی که پس از ارزیابی نخست در وضعیت عدم احراز رتبه ( فاقد رتبه) قرار گرفته بودند با لحاظ کردن شرایطی فعال شد.

وی ضمن تأکید و توصیه به تمامی همکاران مشمول ماده مذکور (فاقدان رتبه) برای استفاده از این فرصت محدود بیان کرد: مدت زمان پیش بینی شده برای فرایند بارگذاری مستندات یک ماه است که از تاریخ ۲۰ خردادماه شروع تا تاریخ ۲۰ تیرماه ۱۴۰۳ ادامه خواهد داشت و این تاریخ قابل تمدید نیست.

قریشی‌زاد عنوان کرد: مشمولان ماده مذکور صرفاً افرادی هستند که در تاریخ ۳۱ اردیبهشت‌ماه در وضعیت «شاغل» باشند و تا تاریخ فوق حداقل یکسال از تأیید نهایی مرحله اول رسیدگی به پرونده آنان در هیات ممیزه گذشته باشد.

دبیر کارگروه رسیدگی به اعتراضات رتبه‌بندی معلمان اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام افزود: ملاک عمل شناسایی همکاران فاقد رتبه، رتبه مندرج در کارنامه رتبه‌بندی افراد در صفحه شخصی آنان در سامانه My.medu.ir است و همکاران مشمول و ذینفع باید درزمان مقرر یک ماهه با مراجعه به سایت مذکوردر قسمت «نتیجه رتبه بندی» ضمن مطالعه دقیق راهنمای بارگذاری مدارک قابل پذیرش و امتیازات مربوط به هر مدرک، شخصاً نسبت به بارگذاری مجدد مدارک و مستندات در سامانه اقدام کنند و باید دقت کنند تاریخ صدور مدارک و مستندات و یا اجرای فعالیت‌های امتیازآور، حتما منتهی به تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ باشد، زیرا تاریخ‌های پس از آن در سامانه مورد پذیرش نیست./ح

 

بیشتر بخوانید

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار