معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی ایلام:

کد دوبعدی سنجش رضایت برای ۲۴ هزار کارمند ایلامی صادر شد

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی ایلام گفت: کد ۲ بعدی (سامانه سنجش رضایت مردم از کارکنان دولت) تاکنون برای ۲۴ هزار نفر از کارمندان استان صادر شده است.
کد خبر: ۱۱۶۹۳۲۶
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۳۰ 01 June 2024
به گزارش تابناک ایلام؛ جهانی معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی ایلام، بیان داشت: طرح سنجش میزان رضایت شهروندان از نحوه ارائه خدمات توسط کارکنان دولت، با راه‌اندازی سامانه "سنجش رضایت‌مندی مردم از کارکنان دولت" در بستر سامانه "سینا" به آدرس " www.karmakdiran.ir " در تمامی دستگاه‌های اجرایی در حال اجرا است.
 
وی با بیان اینکه بر این اساس همه کارمندان دولت در دستگاه‌های اجرایی ملکف هستند که نسبت به ثبت نام در این سامانه، دریافت، چاپ و نصب کد ۲ بعدی در محل کار خود اقدام کنند، افزود: کد ۲ بُعدی باید در معرض دید مراجعه کنندگان قرار گیرد و مراجعان با اسکن آن، دیدگاه و نظرات خود را در خصوص نحوه عملکرد کارکنان دولت بیان کنند.
 
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی ایلام با تاکید بر اینکه همه کارکنان دولت در دستگاه‌های اجرایی و فرهنگی، مشمول اجرای طرح رضایت‌سنجی از کارکنان دولت می‌شوند، یادآور شد: این طرح به دستور شهید آیت‌الله رئیسی در اسفندماه ۱۴۰۱ آغاز شد و سامانه الکترونیکی مربوطه ابتدا به صورت پایلوت برای ۱۶ دستگاه اجرایی استان راه‌اندازی شد.
 
جهانی با بیان اینکه در شهریور ماه ۱۴۰۲ نیز این طرح برای ۵۰ دستگاه و اداره استان اجرایی شد، ادامه داد: اجرای این طرح، تا پایان سال ۱۴۰۳ برای کلیه دستگاه‌های اجرایی لازم‌الاجرا بوده و همه دستگاه‌ها باید نسبت به ثبت، صدور و نصب کد ۲ بعدی کارمندان خود در محل کارشان و در معرض دید مراجعه کنندگان، اقدام کنند.

وی با اشاره به اینکه استان ایلام هم‌اکنون رتبه ششم کشور را در راستای اجرای این طرح دارد، ابراز کرد: اجرای این طرح در سطح دستگاه‌های اجرایی استان به طور مستمر مورد پایش توسط مراجع اداری مربوطه قرار می‌گیرد.

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی ایلام با اشاره به اینکه میزان مشارکت دستگاه‌های اجرایی استان در صدور و نصب کد ۲ بعدی، تاکنون ۷۲ درصد بوده است، گفت: بر اساس پایش انجام شده، ۳۰ دستگاه اجرایی ۹۰ درصد مشارکت در اجرای این طرح، ۲۴ دستگاه اجرایی بین ۷۰ تا ۹۰ درصد و ۱۲ دستگاه اجرایی نیز بین ۵۰ تا ۷۰ درصد مشارکت داشته‌اند.

جهانی خاطرنشان کرد: تحلیل وضعیت موجود و تدوین اقدامات بهبود و لزوم افزایش مشارکت مردم در بهبود عملکرد کارکنان دولت از جمله اهداف اجرای این طرح است.

 

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار