افزایش سرانه فضای ورزشی استان با اهتمام دولت سیزدهم به ۹۸ صدم مترمربع

مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام گفت: با تکمیل، افتتاح و بهره‌برداری از طرح‌های نیمه تمام زیرساختی حوزه ورزش، سرانه فضای ورزشی استان با اهتمام دولت سیزدهم به ۹۸ صدم مترمربع افزایش یافته است.
کد خبر: ۱۱۶۸۹۸۴
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۷ 29 May 2024

به گزارش تابناک ایلام؛  شهاب شهبازی با تسلیت شهادت آیت‌الله رئیسی و شهدای خدمت، با بیان اینکه یکی از شاخص‌های ارتقای حوزه ورزش استان، توسعه زیرساخت‌های ورزشی است، اظهار کرد: در ابتدای آغاز کار دولت سیزدهم، ۶۴ پروژه‌ نیمه تمام در استان ایلام وجود داشت.

وی با بیان اینکه یکی از برنامه‌های دولت رئیس جمهور شهید تکمیل طرح های نیمه تمام در بخش های مختلف بود، افزود: سفرهای استانی رئیس جمهور شهید در حوزه‌های مختلف به ویژه در ورزش استان‌ها بسیار گره‌گشا بود، در سفر شهید آیت الله رئیسی به ایلام در قالب سفرهای دور اول، با مصوبات و تزریق اعتباراتی که در این سفر انجام شد، تکمیل پروژهای نیمه تمام استان در دستور کار قرار گرفت.

مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام یادآور شد: با همت و تلاش مجموعه همکاران، توجه و حمایت‌های دولت سیزدهم و استاندار ایلام از این تعداد ۳۳ پروژه که شامل سالن‌های ورزشی، زمین‌های فوتبال بزرگ، چمن مصنوعی و مینی‌فوتبال افتتاح و به بهره‌برداری رسید./م

بیشتر خوانید:

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار