مدیرکل تعزیرات حکومتی ایلام ؛
مدیرکل تعزیرات حکومتی ایلام گفت: یک کارخانه آرد در این استان به سبب عرضه خارج از شبکه محکوم به پرداخت ۲۵ میلیارد و ۵۸۵ میلیون ریال جریمه شد.
کد خبر: ۱۱۶۶۵۱۱
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۹:۲۰ 12 May 2024

به گزارش تابناک ایلام؛ سیدمهدی محمدی  در این خصوص، اظهار کرد: پرونده عرضه خارج از شبکه ۱۲۵ هزار و ۴۴۰ کیلوگرمی آرد به ارزش ۱۱ میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال برای این کارخانه آرد در شعبه اول بدوی تعزیرات حکومتی دره شهر رسیدگی شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی ایلام افزود: شعبه مربوطه تعزیرات پس از بررسی مدارک موجود در پرونده اتهام انتسابی را محرز و علاوه بر الزام به عرضه در شبکه ۷۵ تن آرد موجود در انبار کارخانه و قطع سهمیه سه ماهه کارخانه را به پرداخت ۱۰ درصد ارزش کالا معادل یک میلیارد و ۱۲۵ میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.

به گفته محمدی، با اعتراض متهم پرونده در شعبه دوم تجدیدنظر تعزیرات حکومتی ایلام بررسی و با توجه به شعار سال و برای جلوگیری از تعطیل نشدن کارخانه، قطع سه ماهه سهمیه کارخانه را به پرداخت ۲۵ میلیارد و ۵۸۵ میلیون ریال جزای نقدی تبدیل کرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی ایلام خاطرنشان کرد: با گزارش اداره صنعت، معدن و تجارت استان پیرامون عرضه خارج از شبکه گندم یک کارخانه آرد پرونده این تخلف برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال شده بود./م

بیشتر بخوانید :

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار