دانشجویان دانشگاه‌های اسپانیا در شهر مادرید پایتخت این کشور نیز در ابراز همبستگی با فلسطین چادر‌هایی برپا کرده و خواستار پایان جنگ در نوار غزه و توقف سرمایه گذاری‌ها در اراضی اشغالی شدند.
کد خبر: ۱۱۶۵۹۲۶
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۰۰ 09 May 2024

دانشجویان دانشگاه‌های اسپانیا امروز با برگزاری چادرهایی به جنبش جهانی دانشجویی در حمایت از فلسطین پیوستند.

به گزارش مهر به نقل از خبرگزای اسپوتنیک، دانشگاه‌های اسپانیا نیز امروز سه شنبه به جنبش جهانی دانشجویی برای حمایت از فلسطین پیوستند.

بر اساس اعلام این رسانه، دانشجویان دانشگاه‌های اسپانیا در شهر مادرید پایتخت این کشور نیز در ابراز همبستگی با فلسطین چادرهایی برپا کرده و خواستار پایان جنگ در نوار غزه و توقف سرمایه گذاری ها در اراضی اشغالی شدند.

به گزارش شبکه تلویزیونی اِی بی سی نیوز، در اسپانیا ده‌ها دانشجو بیش از یک هفته را در یک چادرهای معترضان حامی فلسطین در پردیس دانشگاه «والنسیا» گذرانده اند.

گزارش این رسانه در این خصوص حاکیست: اردوهای مشابهی از روز دوشنبه در دانشگاه بارسلونا و دانشگاه کشور باسک هم برپا شد. گروهی به نمایندگی از دانشجویان در دانشگاه‌های دولتی مادرید اعلام کردند که اعتراضات خود را در روزهای آینده علیه جنگ افزایش خواهند داد.

این در حالیست که تظاهرات‌های مشابهی نیز در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و در محکومیت جنایت‌های اشغالگران قدس در غزه در سراسر جهان به صورت روزانه در حال برگزاری است./ح

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار