معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام با بیان اینکه توسعه هلیلان در مرکز توجه مسئولان ارشد استان است، گفت: طرح جامع شهر توحید هلیلان در مرحله تصویب نهایی قرار دارد.
کد خبر: ۱۱۶۵۷۶۶
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۰ 07 May 2024

به گزارش تابناک ایلام؛ سعید هژبری شامگاه دوشنبه در نشست با فرماندار هلیلان، شهردار و اعضای شورای شهر توحید و کهره و مدیر امور شهری استانداری ایلام، افزود: هفته آینده کمیته فنی طرح جامع هلیلان برگزار می شود و متعاقب آن در کارگروه برنامه‌ریزی استان به تصویب خواهد رسید.

وی تاکید کرد: همه مسئولان ارشد استان نگاهی ویژه به توسعه همه‌جانبه شهرستان هلیلان و تقویت زیرساخت‌های شهری آن دارند و کمک‌های خوبی به حوزه شهری هلیلان در بودجه اربعین، اختصاص ماشین‌آلات و سهمیه قیر شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام نحوه مدیریت سهمیه قیر را یکی از ملاک‌های ارزیابی شهرداران استان برشمرد و گفت: در صورت توجیه فنی و اقتصادی آماده ارائه تسهیلات و حمایت برای راه‌اندازی کارخانه آسفالت و سنگ‌شکن در هلیلان هستیم.

هژبری از تخصیص ۱۵۰ میلیارد ریال به پروژه آب داجیوند خبر داد و خاطرنشان کرد: موضوع آبرسانی به روستاهای هلیلان در دستور کار است و ۱۴ روستای دیگر آن نیز باید هر چه سریع‌تر آبرسانی شود.

شهرستان هلیلان یکی از شهرستان‌های استان ایلام با مرکزیت شهر توحید است./م

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار