معاون فرهنگی و جنگ نرم ستاد کل نیروهای مسلح؛
معاون فرهنگی و جنگ نرم ستاد کل نیروهای مسلح گفت : رسانه‌های جبهه انقلاب اسلامی در عرصه‌های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، علمی، دفاعی، امنیتی، سیاسی نقش آفرینی کنند.
کد خبر: ۱۱۶۵۲۰۱
تاریخ انتشار: ۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۳ 03 May 2024

 به گزارش تابناک ایلام؛ سردار شکارچی بیان داشت : مردم استان ایلام دارای سه شاخصه و ویژگی مهم، شامل صبر و مقاومت، اخلاص و مجاهدت هستند و در این رابطه شهدای والامقامی را تقدیم نموده که یکی از شهدای شاخص و ملی کشور، دانشمند هسته ای ایران، شهید بزرگوار داریوش رضایی نژاد می باشد که تربیت یافته این سرزمین شهید پرور و مجاهد پرور است.

وی افزود : مسئولان و فعالان رسانه‌ای کشور در عرصه جنگ نرم و شناختی؛ فرماندهان، افسران و جهادگران فی سبیل الله هستند که باید با استفاده از همه فرصت‌ها و ظرفیت‌ها علاوه بر دفاع همه جانبه از ملت، منافع ملی و آرمان‌های انقلاب اسلامی، آرایش تهاجمی بگیرند تا بر دشمن غلبه کنند.

سردار شکارچی ادامه داد : با توجه به اینکه رسانه های نظام سلطه و استکبار جهانی به صورت منسجم و یکپارچه با آرایش جنگی، نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت دلاور ایران را مورد هجوم همه جانبه قرار داده اند، رسانه‌های جبهه انقلاب اسلامی نیز باید با آرایش جنگی و به صورت منسجم، هماهنگ، همگرا و با همدلی ضمن دفاع از امنیت و منافع ملی در عرصه های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، علمی، دفاعی، امنیتی، سیاسی نقش آفرینی کنند.

وی مطرح کرد : ضرورت دارد مسئولان و فعالان رسانه‌ای جبهه انقلاب اسلامی با بهره گیری از همه ظرفیت ها و فرصت ها و با شناخت کافی از ضعف ها و نقاط آسیب دشمنان کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با آرایش جنگی مناسب اعم از دفاعی و تهاجمی، به صورت هوشمندانه، هدفمند و منسجم در این عرصه وارد شوند و متناسب با لایه ها و سطوح جنگ نرم و شناختی(احساسات و هیجانات، ادراک، اندیشه، افکار و رفتار) برنامه ریزی و اقدام کنند./ع

 

بیشتر بخوانید :

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار