معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام؛
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام گفت : برای نهادینه شدن فرهنگ پرداخت زکات فطریه از ظرفیت صدا و سیما، رسانه‌ها و فضای مجازی استفاده شود.
کد خبر: ۱۱۶۱۱۴۶
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۰:۱۰ 03 April 2024

 به گزارش تابناک ایلام؛ محمد یبحان حسنی بیان کرد : در ماه مبارک رمضان، روح و جان انسان صیقل داده می‌شود و اوج و عشق و دل‌دادگی انسان به معبود در ماه مبارک رمضان است که نیاز است این موضوع به‌خوبی تبیین شود.

وی افزود : در پایان ماه مبارک رمضان عید فطر است و انسان که در این ماه جسم و جان خود را بیمه کرده در عید فطر فطریه و انفاق می‌دهد و با خداوند معامله می‌کند.

حسنی  با بیان اینکه جزئیات نحوه پرداخت و مصارف زکات فطریه بایستی در صدا و سیما اطلاع‌رسانی شود،اضافه کرد: اطلاع رسانی در این زمینه بسیار مهم است.

وی با اشاره به شهادت جمعی از سرداران رشید و خستگی‌ناپذیر اسلام در کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در سوریه، گفت: شهادت این سرداران که توسط رژیم جعلی اسرائیل، نشان دهنده اوج خباثت دشمنان این ملت است.

حسنی گفت : این جنایت، اوج خباثت آن‌ها را به جهانیان نشان می‌دهد که اخیرا ساختمان کنسولگری جمهوری اسلامی ایران که در قوانین بین‌المللی جزو خاک کشور محسوب می‌شود را بمباران کرد، با چنین شاخص عملکردی این رژیم جعلی و منحوس، مورد حمایت شیطان بزرگ آمریکاست./ع

 

بیشتر بخوانید :

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار