رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی ایلام:
رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: از ۲۴ اسفندماه ۱۴۰۲ و در جهت اجرای طرح سلامت نوروزی، بیش از ۷ هزار تماس با اورژانس برقرار شده است.
کد خبر: ۱۱۶۱۰۶۷
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۸:۴۵ 04 April 2024

به گزارش تابناک ایلام؛ صیدنور علیمرادی رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی ایلام، آخرین خدمات ارائه شده فوریت‌های پزشکی در طرح «سلامت نوروزی» را اعلام کرد و گفت: از چندماه پیش، ستاد سلامت نوروزی در دانشگاه جهت ارائه خدمات مطلوب بهداشتی و درمانی به مسافران در ایام نوروز تشکیل شده است.

وی افزود: از ۲۴ اسفندماه ۱۴۰۲ و همزمان با اجرای طرح سلامت نوروزی در اورژانس پیش بیمارستانی، بیش از ۷ هزار تماس برقرار و ۱۵۹۶ بار اعزام آمبولانس‌ صورت گرفته است.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی ایلام، ادامه داد: ۱۴۲۲ نفر در حوادث غیرترافیکی و ۴۱۲ نفر نیز در حوادث ترافیکی مصدوم شده‌اند که ۱۱۸۳ مورد اعزام به مراکز درمانی صورت گرفته است.

علیمرادی تصریح کرد: خدمات مطلوبی از سوی اورژانس در ایام نوروز به مردم ارائه شد و از مردم نیز می‌خواهیم در بازگشت از سفرهای نوروزی به توصیه‌های اورژانس برای کاهش حوادث ترافیکی، توجه ویژه داشته باشند.

دبیر طرح «سلامت نوروزی» ایلام اظهار داشت: اورژانس استان ایلام با ۴۸ پایگاه شهری و جاده‌ای و ۲ دستگاه اتوبوس آمبولانس در ایام نوروز در آمادگی کامل به سر می‌برند.

 

بیشتر بخوانید

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار