امام جمعه ایلام ؛
امام جمعه ایلام گفت : متدینین و مصلحان باید در جهت اصلاح صحنه‌های اخیر به بهانه جشن نوروز اقدام کنند و این صحنه‌ها نباید تکرار شود. حکومت هم باید به وظیفه خود در این زمینه به وظیفه خود عمل و اعمال قانون کند.
کد خبر: ۱۱۶۰۸۱۸
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۶:۰۰ 01 April 2024

 به گزارش تابناک ایلام؛ حجت‌الاسلام والمسلمین اله‌نور کریمی‌تبار بیان کرد : انقلاب اسلامی ما را از زیر یوغ طاغوت نجات داد. حفظ دین خدا و این هدیه الهی سختی‌هایی دارد و با مشکلاتی همراه است. باید برای سختی‌های دفاع از دین خدا آماده باشیم. وقتی عرصه اقتصادی تنگ می‌شود ما چقدر آمادگی تحمل سختی‌ها را داریم؟ وقتی باید در عرصه امر به معروف و نهی از منکر حاضر باشیم چقدر به وظیفه خود عمل می‌کنیم؟

وی افزود : سکوت و بی‌تفاوتی در زمانی که در استان، کشف حجاب و روزه‌خواری وجود دارد، قابل قبول نیست عنوان کرد: در این اتفاقات همه ما مسئولیم.

امام جمعه ایلام ادامه داد : اگر دین و غیرتمان را به دنیای دیگران بفروشیم، چه جوابی برای خدا خواهیم داشت؟ متأسفانه در اتفاقات اخیر در استان همه مسئولیم چرا باید چنین اتفاقاتی بیفتد؟ ما برای دفاع از حجاب و عفاف، شهید دادیم. نمی شود با بی‌تفاوتی و بی‌عملی بیاییم استغفار کنیم.

وی خاطرنشان کرد : دشمن در یک جنگ ترکیبی دین و ناموس و غیرت ما را نشانه گرفته است. نباید بی‌تفاوت باشیم و امر به معروف و نهی از منکر را کنار بگذاریم./ع

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار