فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام از توزیع ۶۷ هزار پرس غذای گرم در بین مددجویان و نیازمندان این استان در قالب اجرای طرح اطعام مهدوی و پویش« خانه دوست کجاست» خبر داد.
کد خبر: ۱۱۶۰۳۰۰
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۴ 26 March 2024

به گزارش تابناک ایلام؛  سردار  جمال شاکرمی  در حاشیه آغاز طرح اطعام مهدوی در این استان، اظهار کرد: ضیافت اطعام مهدوی با عنوان پویش خانه دوست کجاست با مشارکت سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام و کمیته امداد امام خمینی(ره) در استان برگزار می شود.

وی با بیان اینکه در این طرح ۶۷ هزار پرس غذای گرم در بین مددجویان کمیته امداد و بهزیستی استان توزیع می شود، افزود: در آستانه میلاد با سعادت کریمه اهل بیت(ع) و شب های قدر از امشب این طرح در استان اجرا می شود.

سردار شاکرمی با بیان اینکه در این طرح مجموعه آشپزخانه های خانگی، بسیج سازندگی و سپاه استان به طبخ غذای گرم اقدام می کنند، افزود: در ضیافت افطاری امشب ۴۰۰ خانوار از ایتام و زنان سرپرست خانوار مهمان این طرح در محل مجموعه رفاهی لاله هستند.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام با اشاره به اینکه در مجموعه ۱۵۰ آشپزخانه در سطح استان در اجرای این طرح مشارکت دارند، گفت: گروه های جهادی، بسیج سازندگی، فرماندهان نواحی، خیرین و نیکوکاران با همکاری کمیته امداد در اجرای طرح اطعام مهدوی مشارکت دارند.

وی با بیان اینکه خدمت به مددجویان و نیازمندان را برای خود را افتخار میدانیم، تصریح کرد: همراهی و در کنار مردم بودن یکی از افتخار بزرگ مجموعه سپاه است و توزیع این تعداد غذای گرم در بین مددجویان کوچکترین خدمت به نیازمندان است.

سردار شاکرمی با اشاره به اینکه این خدمات همچنان ادامه دارد، افزود: کمک به ساخت مسکن محرومان با انعقاد تفاهم نامه با کمیته امداد یکی دیگر از افتخارات سپاه است.

وی خاطرنشان کرد: این نهضت و پویش از امشب در استان آغاز و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام نیز در این مراسم با بیان اینکه ۲۰۰ هزار پرس غذای گرم در ماه مبارک رمضان بین مددجویان کمیته امداد توزیع می شود، گفت: این تعداد غذای گرم از طریق ۱۵۰ آشپزخانه تهیه و در بین مددجویان این نهاد توزیع می‌شود.

ناصر مرادی پایانی خاطرنشان کرد: ۳۰ هزار سبد معیشتی در بین مددجویان استان نیز در طول ماه مبارک رمضان توزیع می سود.

وی گفت: با هماهنگی های انجام شده در همه شهرستان ها، سفره های اطعام مهدوی با همکاری کمیته امداد، سپاه و بسیج و خیرین تدارک دیده شده است./م

بیشتر بخوانید:

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار