مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ایلام؛
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ایلام گفت : به رانندگان توصیه می شود از تردد غیر ضروری در محورهای استان اجتناب ورزیده و با رعایت نکات ایمنی با عوامل راهداری و نیروهای امدادرسان همکاری لازم را داشته باشند.
کد خبر: ۱۱۵۳۱۳۶
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۹ 06 February 2024

 به گزارش تابناک ایلام؛ چشمه خاور بیان داشت :  با توجه به بارش برف در  محور سرابله به ایلام ، با تلاش و استقرار عوامل راهداری تردد در این مسیر کند است اما مشکلی در تردد خودروها وجود ندارد.

وی افزود : محور آبدانان _ دره شهر(گردنه کبیر کوه) به دلیل بارش برف لغزنده است از کلیه مترددین تقاضا می‌شود که در تردد از این محور با احتیاط رانندگی کرده و حتما از زنجیرچرخ استفاده کنند.

چشمه خاور بر رعایت فاصله ایمنی خودروها و قوانین راهنمایی و رانندگی در مسیرهای برف‌گیر و کوهستانی استان از سوی رانندگان تاکید کرد.

وی گفت : رانندگان در شرایط بحرانی و ناپایدار جوی از سفرهای غیرضروری پرهیز و قبل از انجام سفر از طریق سامانه ۱۴۱ از آخرین وضعیت راه‌های استان مطلع شوند و هنگام سفر، تجهیزات زمستانی مانند زنجیر چرخ، سوخت کافی، آذوقه و پوشاک گرم به همراه داشته باشند.

چشمه خاور مطرح کرد : از مردم تقاضا می شود برای جلوگیری از ایجاد ترافیک در محورهای سردسیر که مانع از انجام برفروبی و نمک پاشی عوامل راهداری در جاده ها می شود، خودداری کنند./ع

 

بیشتر بخوانید:

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار