راه اندازی تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک صنعتی ایلام بعد از 20 سال

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان ایلام از راه اندازی تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک صنعتی ایلام بعد از ۲۰ سال خبر داد.
کد خبر: ۱۱۳۱۷۳۹
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۵ 14 October 2023

به گزارش تابناک ایلام؛ موسی حاتمی روز شنبه در گفت و گویی اظهار کرد: طی یکسال گذشته تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک صنعتی ایلام فعال و این طرح بعد از ۲۰ سال غیرفعال بودن مجدد راه‌اندازی شد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی ایلام به برگزاری تورهای صنعتی متعدد در راستای امیدآفرینی اشاره کرد و افزود: تکمیل ساختمان فن‌آوری بعد از گذشت ۱۳ سال توقف پروژه و احداث سوله آتش‌نشانی صنفی از دیگر اقدامات انجام شده در این مدت است.

حاتمی یادآور شد: همچنین بهره‌برداری از ناحیه پایین دستی پتروشیمی دهلران، تملک و آماده‌سازی ناحیه تخصصی آب معدنی موسیان، تملک ناحیه صنعتی شماره ۲ شباب و بازپس‌گیری ۶۴ هکتار از زمین‌های راکد از جمله اقدامات انجام شده این شرکت در یک سال گذشته است.

وی با بیان اینکه آسفالت شهرک‌های صنعتی ایلام، شباب و ایوان انجام شده است، افزود: آسفالت ورودی شهرک‌های دهلران و هلیلان نیز در دست اقدام است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی ایلام با تاکید بر اینکه تغییر کاربری ۳۵ هکتار و اخذ سند اراضی شهرک صنعتی ایوان بعد از گذشت ۱۵ سال انجام شد، خاطرنشان کرد: انجام شبکه برق شهرک‌های صنعتی ملکشاهی و آبدانان، تعمیر شبکه برق ایلام، دهلران، مهران و شباب نیز انجام شده است.

حاتمی ادامه داد: همچنین آب پایین دستی پتروشیمی دهلران و ناحیه صنعتی تخصصی آب معدنی موسیان نیز تامین شده است./م

بیشتر بخوانید:

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار