قائم مقام شرکت پترول گفت: تامین خوراک این مجتمع برای ارتقای ظرفیت تولیدی یکی از اولویت های اصلی است.
کد خبر: ۱۱۳۰۹۳۵
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۰ 10 October 2023

به گزارش تابناک ایلام ؛ علی علیرضا نژاد  در نشست فنی و تخصصی با "سیدغلامحسن گرشاسبی" مدیرعامل پتروشیمی ایلام و روسای واحدها بر هدف‌گذاری در این مجتمع برای افزایش تولیدات تاکید کرد.

وی گفت: تامین خوراک مجتمع از منابعی غیر از پالایشگاه گاز ایلام به دلیل کمبود خوراک بعنوان گلوگاه تولید استان یکی از اولویت های پترول است.

قائم مقام مدیرعامل گروه سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج فارس یادآور شد: برای دستیابی به این هدف بایستی، آماده سازی زیرساخت سرویس‌های جانبی، قطعات یدکی و کاتالیست ها، به منظور افزایش تولید پایدار مجتمع پتروشیمی ایلام مورد توجه قرار گیرد.

علیرضا نژاد با اشاره به نقش مهم اقتصاد تولید در راستای رونق هر منطقه از کشور، تصریح کرد: تولید ۴۰ تن پلی اتیلن سنگین و ۴۴ تن اتیلن در ساعت از هفته دوم آبان ماه به صورت پایدار در این مجتمع بایستی هدف‌گذاری شود.

وی خواستار برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی پروژه تصفیه آب به روش اسمز معکوس (RO۱) شد و ادامه داد: الزامات ایمنی با توجه به افزایش تردد تراکهای حمل خوراک و تخلیه آن نیز باید در این مجتمع مد نظر قرار گیرد.

"سیدغلامحسن گرشاسبی"مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام نیز گزارشی از آخرین روند تولید و برنامه‌ریزی‌ برای افزایش تولید مجتمع ارائه کرد و روسای واحدها نیز نظرات و پیشنهادات فنی و تخصصی خود را در خصوص ارتقای سطح تولید در این مجتمع بیان کرد./م

بیشتر بخوانید:

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار