فروش بلیت در پایانه مسافربری شهر ایلام حضوری می‌شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام با بیان‌اینکه تامین اتوبوس مسیر ایلام - تهران اولویت شرکت‌های حمل و نقل استان باشد، گفت:.
کد خبر: ۱۱۲۸۴۵۱
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۷ 27 September 2023

به گزارش تابناک ایلام ؛ سعید هژبری  ‌در جریان بازدید از پایانه مسافربری شهر ایلام، با اشاره به نارضایتی از شرکت‌های حمل و نقل عمومی به ویژه مسیر ایلام به تهران و سایر مراکز استان‌ها، اظهار کرد: با توجه به شروع سال تحصیلی دانشگاه‌ها، تقاضا برای مسافرت با اتوبوس بیشتر شده است که به منظور ساماندهی فروش بلیت در پایانه شهر ایلام، تا اطلاع ثانوی فروش بلیت اتوبوس در این پایانه با نظارت سازمان راهداری و به صورت حضوری انجام خواهد شد.

وی تصریح کرد: اتوبوس به میزان مورد نیاز متقاضیان سفر به سایر شهرستان‌ها و متناسب با نیاز متقاضیان سفر به تهران بایستی فراهم شود.

هژبری با تاکید بر لزوم برخورد اداره‌ کل راهداری حمل و نقل جاده‌ای استان با شرکت‌های حمل و نقل متخلف با استفاده از ظرفیت ماده «۱۳»، گفت: شرکت‌های نفتی و پالایشگاه برای حمل و نقل پرسنل خود باید از ظرفیت سایر ناوگان‌ها از جمله مینی‌بوس و وَن استفاده کنند.

وی با اشاره به اینکه تعداد ۱۳ دستگاه اتوبوس که در قرارداد این شرکت‌هاست، تاکید کرد: باید سریعا توسط شرکت‌های حمل و نقل این تعداد اتوبوس عودت داده شوند و در حوزه برون شهری و در راستای حمل و نقل مسافران فعالیت داشته و بکارگیری شوند.

معاون استاندار ایلام تصریح کرد: با نظارت انجمن صنفی شرکت‌های حمل و نقل نسبت به تامین اتوبوس مسیر ایلام به تهران با توجه ضرورت و مازاد اتوبوس در سایر مسیرها، اقدام شود و در صورتی که اتوبوس مسیر ایلام به تهران توسط شرکت‌های حمل و نقل تامین نشود، شعبه مهران شرکت ابطال خواهد شد./م

بیشتر بخوانید:

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار