مدیرکل بنیاد مسکن ایلام:
مدیرکل بنیاد مسکن ایلام از صدور سه هزار و ۴۶۰ جلد سند با همکاری اداره ثبت اسناد و املاک در سطح استان و شهرستان های زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت خبر داد.
کد خبر: ۱۱۲۵۷۳۲
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۵ 12 September 2023

به گزارش تابناک ایلام؛ حبیب الله محبی از تهیه و بازنگری طرح هادی در ۱۳۸ روستا در سطح استان طی ۲ سال گذشته خبر داد و اظهار داشت: اجرای طرح هادی در سطح بیش از ۳۰۰ روستا شامل شن ریزی، جوی و جدول، پل، پیاده رو سازی، بیس و آسفالت گرم با اعتباری معادل ۲ هزار و ۸۴۰ میلیارد ریال نیز انجام شده است.

وی در ادامه از صدور سه هزار و ۴۶۰ جلد سند با همکاری اداره ثبت اسناد و املاک ایلام در سطح استان و شهرستان های زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت خبر داد و افزود: ۱۸ هزار و ۹۵۰ فقره خدمات فنی به متقاضیان در سطح روستاهای استان توسط بنیاد مسکن ارائه شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن ایلام با اشاره به اینکه تعداد کل سهمیه استان در طرح نهضت ملی تولید مسکن ۱۲ هزار و ۸۹۹ واحد در مدت چهار سال است، افزود: تعداد واحد های در دست اقدام بنیاد مسکن سه هزار و ۶۰۸ واحد در قالب ۱۵ پروژه است.

محبی یادآور شد: کار ساخت ۸۴ واحد در شهرهای ایوان و آبدانان و ۲ هزار و ۸۳۰ واحد در شهرهای دره شهر، سرابله، ایلام شروع شده است.

وی عنوان کرد: تعداد یک هزار و ۹۲۳ واحد با پیشرفت فیزیکی میانگین ۲۷ درصد نیز در حال اجرا است./ح

 

بیشتر بخوانید

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار