مدیر کل ستاد اجرایی استان ایلام خبر داد؛

آغاز برگزاری مسابقات «فوتبال خیابانی جام شهدای ۱۵ خرداد» در سطح استان

مدیر کل ستاد اجرایی استان ایلام، از آغاز برگزاری مسابقات «فوتبال خیابانی جام شهدای ۱۵ خرداد» در سطح استان با حمایت ستاد اجرایی استان ایلام خبر داد.
کد خبر: ۱۱۱۱۸۰۱
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۹ 24 June 2023

به گزارش تابناک ایلام ؛ محمد زارع در حین افتتاح مسابقات فوتبال خیابانی جام شهدای ۱۵ خرداد در شهرستان سیروان، اظهار کرد: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، در راستای محرومیت زدایی در زمینه های مختلف ورود کرده و توانمندسازی محلات را از طریق خانه‌های احسان در دستور کار قرار داده است.

وی با بیان اینکه ۱۲ خانه احسان در سطح استان راه اندازی شده که در زمینه توانمندسازی محلات در ابعاد مختلف مشغول به فعالیت و خدمات رسانی به مردم هستند، افزود: هزینه در زمینه مبارزه با آسیب‌های اجتماعی سرمایه گذاری است و همه باید در این راستا جهادی تلاش کنیم که جوانان و نوجوانان عزیزمان از خط امام(ره)، رهبری و نظام انحراف پیدا نکنند.

زارع با اشاره به اینکه قرارگاه توانمندسازی محلات ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، هر ساله اقدام به برگزاری مسابقات فوتبال خیابانی در راستای شناسایی استعدادهای فوتبالی، ایجاد شادی و نشاط و پرکردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در محلات حاشیه شهرهای می کند، تصریح کرد: هدف اصلی از اینگونه اقدامات یاری دادن محلات حاشیه و کم برخوردار شهرها است.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، استان ایلام، ادامه داد: با آغاز شروع ثبت نامه مسابقات فوتبال خیابانی با همکاری خانه‌های احسان سطح استان، بیش از ۶۵۵ نفر در قالب ۱۵۶ تیم ساماندهی و در این مسابقه با هم رقابت می‌کنند.

وی با بیان اینکه این مسابقات در دو رده سنی ۱۲ تا ۱۵ و ۱۵ تا ۱۸ سال برگزار می‌شود، افزود: بازی و رقابت‌ها اول در سطح محلات شهرستان‌ها برگزار و تیم‌های اول هر رده سنی به مرحله استانی و بعد تیم برنده هر رده سنی به مرحله کشوری راه پیدا می‌کنند.

زارع، خاطرنشان کرد: قرارگاه توانمند سازی محلات ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)،تمام هزینه‌های برگزاری این مسابقه را پرداخت می‌کند./م

بیشتر بخوانید :

 

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار