مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام:
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام گفت: کشاورزانی که چاه‌های کشاورزی را به مدت ۵ ساعت مدیریت بار مصرف داشته باشند، از ۱۹ ساعت برق رایگان در ماه بهره‌مند می‌شوند.
کد خبر: ۱۱۰۷۵۶۸
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۵ 29 May 2023

به گزارش تابناک ایلام؛ ولی اله ناصری مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام امروز در نشست مطبوعاتی با اصحاب رسانه در تشریح طرح بزرگ پاداش صرفه‌جویی ۲۰=۱ با تبریک دهه کرامت گفت: سال گذشته با همراهی و آگاهی بخشی اهالی رسانه با وجود ناتوانی‌های حوزه تامین، تولید و مصرف برق بدون کوچک‌ترین مشکل توانستیم بحران را پشت سر بگذاریم.

وی افزود: وزارت نیرو اقدامات مهمی را در سال جاری در راستای مدیریت صرفه جویی همچون برنامه ریزی محدویت ۱۲ ساعته به شهرک های صنعتی در طول یک روز در هفته، تغییر ساعات کاری ادارات، جمع آوری برق‌های غیر مجاز، برنامه ریزی فعالیت ۱۹ ساعته چاه‌های کشاورزی و عدم فعالیت در ۵ ساعت و جلب مشارکت ۱۵۰۰ نفر مشترک در برنامه پاسخگویی بار دستور کار خود دارد.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام ادامه داد: بر اساس پیش بینی‌ها نیاز مصرف استان در تابستان جاری ۵۰۰ مگا وات است که از این میزان ۴۵ مگا وات باید در زمینه های کشاورزی، ۲۲ مگا وات حوزه صنعت، ۴مگا وات عمومی، ادرات ۸ مگاوات و مصرف خانگی ۶ مگاوات است که جا دارد با همکاری و آگاهی بخشی رسانه و همچنین اجرای طرح‌های تشویقی از ۶ مگاوات خانگی جلوگیری کرد.

ناصری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه بیشترین پیک بار در استان مربوط به شهرستان‌های ایلام و دهلران است گفت: کشاورزانی که چاه‌های کشاورزی را به مدت ۵ ساعت مدیریت بار مصرف داشته باشند، از ۱۹ ساعت برق رایگان در ماه بهره‌مند می‌شوند.

وی افزود: در بخش مشترکین صنعت به جای تعطیلات روز جمعه یا ایام پایان هفته که بتوانند در بازه غیر تعطیل هفته به میزان ۱۲ ساعت با ما همکاری داشته باشند، مشوق های خاصی در نظر گرفته شده است.

ناصری ادامه داد: مشترکین اداری براساس مصوبه هیات وزیران دستگاه‌های اجرایی و دولتی استان موظف هستند با تغییر در ساعات کاری فصل گرم سال ۳۰ درصد مصرف خود را کاهش دهند./ح

 

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار