معاون استاندار و فرماندار ویژه دهلران گفت: ۵ هزار و ۴۳۵ میلیارد ریال اعتبار برای چهار بانده کردن مسیر دهلران به اندیمشک هزینه می شود.
کد خبر: ۱۰۳۴۷۴۴
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۰ 17 March 2022

به گزارش تابناک ایلام؛ لطیف صادقی ظهر امروز(۲۶ اسفند) در آئین کلنگ زنی ۲۸ کیلومتر چهاربانده کردن مسیر دهلران به اندیمشک، اظهار کرد: این پروژه توسط قرارگاه خاتم عملیاتی می شود.

وی یادآور شد: دو قطعه دیگر از این مسیر شامل یک قطعه ۲۸ کیلومتری و یک قطعه ۱۸ کیلومتری در حال برگزاری مناقصه است بنابراین باید در اسرع وقت تعیین تکلیف و پیمانکار تعیین شود تا روند عملیات اجرایی آنها تسریع شود.

فرماندار ویژه دهلران افزود: تامین اعتبار برای این قطعات و واگذاری به پیمانکار از دیگر مطالبات است که امیدواریم تسریع شود.

صادقی گفت: با توجه به تعداد ۱۵ کشته و نیز مجروحان حوادث جاده ای در دهلران نیاز جدی است که این مطالبه مردم در جهت چهاربانده کردن مسیر دهلران به اندیشمک و مهران تسریع شود.

فرماندار ویژه دهلران تحول در راه های دهلران از سمت اندیمشک به دهلران و مهران را مطالبه جدی مردم و مسئولان ذکر کرد و گفت: مردم از دولت انتظار دارند راه های دهلران چهاربانده شوند و این مطالبه آنها در کمترین زمان جامه عمل پوشانده شود.

وی به نقش راه در توسعه اشاره کرد و افزود: تکمیل جاده چمسرخ از دیگر موضوعاتی است که نقش مهمی در کاهش ۴۰کیلومتری دهلران به ایلام و از طرفی خارج کردن زرین آباد از بن بست دارد.

وی با اشاره به اقدامات در محور دهلران به مهران و حذف نقاط حادثه خیز خاطرنشان کرد: چهارخطه کردن این مسیر نیز باید در کانون توجه راه و شهرسازی قرار گیرد./م

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار