پاسخ تابناک به بیانیه جمعی از روحانیون استان ایلام / در گفتمان امام ورهبری توهین وافترا بستن به منتقدین جایگاهی ندارد
این جمع طلاب باید بدانند که در گفتمان حقیقی امام ورهبری ،جدل ،اهانت ،تهمت وبداخلاقی محلی از اعراب نداشته و پناه گرفتن در پشت گفتمان این بزرگان ورها کردن تیر زهراگین فتنه گری وبه انحراف کشاندن مسیر نورانی روحانیت ،چیزی جز خباثت و خیانت به فقه مترقی شیعه وخوش رقصی برای مکاره روباه صفت وخالق "عمامه های انگلیسی" تعبیر دیگری نمی توان برای این رفتار قایل شد.
امام جمعه ایلام :توصیه می کنم به این جایگاه که مین گذاری است نزدیک نشوید/ چندین شب است بخاطر اهانت این روحانی به مردم ایلام نخوابیده ام
لطفی سخنرانی های اخیر توسط حجت الاسلام علی اشرف رضایی نیا را در مورد خود که از واژه های تبهکار، فرعون زمان، جلاد و... استفاده نموده است را توهین به جایگاه نماز جمعه دانست و سرچشمه این توهین ها را انحرافات اعتقادی در نزد طلاب جوان دانست و هدف این اهانت ها را اختلاف افکنی بین طوایف و ایلات استان دانست.
تغییر مدیریت آموزش وپرورش استان وضلع پنهان احتمالی در تصمیم گیرهای مدیریتی
این روزها زمزمه های جدی مبنی بر تغییر مدیریت آموزش وپرورش استان به گوش می رسد،تغییراتی که می تواند در قالب تحقق مطالبه جدی بخش اعظمی از جامعه فرهنگیان استان ، چرخش نخبگان ،استفاده از ظرفیت دیگر نیروهای کارآمد این دستگاه با نگاهی به درجه اهمیت آن ونهایتا اجرایی شدن بخشی از سیاستهای دولت تدبیر وامید در استانها تعریف شود.اقدامی که تکمیل آن از طریق جستجوی درست ومنطقی ویا فتن قطعه کامل کننده این پازل امکانپذیر خواهد شد.
در سال 1985، فرانسه، آلمان غربی، ایتالیا، هلند و انگلستان تیمی را تشکیل دادند که هدف آن توسعه یک بالگرد نظامی ضد کشتی/ ضد زیردریایی با قابلیت ترابری برای دهه 1990 بود.
حجاب نخست‌وزیر انگلیس حین بازدید از یک مسجد در حومه لندن
توهین و حرف های ضد انقلابی جزء فرهنگ اسلامی نیست/اگر کسی انتقاد دارد باید آن را عاقلانه و محرمانه  بیان کند
استاندار ایلام ؛
استاندار ایلام با گفت : همه ما سرنشین کشتی انقلاب هستیم و برای هدایت مسیر آن باید تلاش کنیم و دلیلی ندارد هرکسی آزادانه نقدهایش را که توام با تحقیر است بگوید و کسی با او کاری نداشته باشد.
شبکه خبری فاکس نیوز روز شنبه گزارش داد که پرچم آمریکا در دبیرستانی در ایالت یوتا در جنوب غربی این کشور به پایین کشیده و پرچم گروه تروریستی داعش جایگزین آن شده است
دستگاه‌های امنیتی حماس، یک دوربین جاسوسی رژیم صهیونیستی را در شمال نوار غزه کشف کردند که در داخل یک سنگ کار گذاشته شده بود.
ملت انقلابی و وفادار به امام و رهبری ایران جشن بزرگی در 22 بهمن گرفتند
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: مردم با حضور پر شور خود در راهپیمایی 22 بهمن جهان را در بهت و حیرت فرو بردند. اکنون نوبت مسؤولان است که با مطالبات به حق مردم پاسخ مناسب بدهند.
صفحه  از ۴۲۳