جای خالی حاج آقا لطفی در مراسم استقبال از رییس دفتر رهبری

 تابناک ایلام::ساعاتی پیش آیت الله گلپایگانی رییس دفتر مقام معظم رهبری به اتفاق امام جمعه جدید ایلام ،رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور از طریق فرودگاه شهدای ایلام بمنظور معرفی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه جدید ایلام وارد این شهر شد. 

آن طور که تاکنون در حین سفر مقامات مسئول کشوری به استان مرسوم بوده ، در مراسم استقبال از آنان همواره مسئولین تراز اول استان نظیر امام جمعه و استاندار حضور داشته و امام جمعه  نقش اول را در این استقبال ها ایفا نموده  است .

درحالیکه امروز رییس دفتر مقام معظم رهبری آن هم بخاطر برگزاری مراسم تودیع و معارفه امام جمعه ایلام میهمان مردم استان است ،جای خالی حجت الاسلام لطفی امام جمعه مستعفی ایلام در فرودگاه ایلام برای استقبال از رییس دفتر رهبری کاملا محسوس بود.

 از ماهها پیش و به دنبال سلسه جو‌سازی ها وحاشیه سازی هایی از سوی برخی طلاب انقلابی برعلیه امام جمعه ایلام ،این جو سازی ها قطعا در استعفای لطفی از این مقام بی تاثیر نبود..

لذا عدم حضور لطفی در مراسم استقبال قطعا سوالاتی را در اذهان عمومی متبادر خواهد کرد ،بی شک اگر دلیل مهم دیگری در پشت غیبت لطفی در مراسم امروز وجود نداشته باشد ،شاید دلخوری آقای لطفی از شرایط جاری محتمل ترین و نزدیکترین تحلیل و پاسخ به چرایی عدم حضور ایشان در مراسم استقبال امروز به حساب آید ./م