فرمانده انتظامی ایلام گفت:پلیس با استفاده از فناوری‌های نوین در کمترین زمان سعی خواهد کرد خدمات مضاعفی را برای سهولت امورات انتظامی به مردم ارائه دهد.
کد خبر: ۹۹۹۷۶۱
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۰ 09 October 2021

به گزارش تابناک ایلام ؛  سردار دلاور القاصی مهراظهار داشت: راه اندازی استعلام کشف خودرو در قالب سامانه پلیس من، سامانه ثبت آزمون گواهینامه، درخواست اینترنتی گذرنامه و مفقودیت آن، از مهمترین اقدامات هوشمند سازی پلیس است که در راستای تسهیل در امور انتظامی مردم تهیه و راه اندازی شده است.

وی افزود: در هفته نیروی انتظامی امسال، که از هفدهم تا بیست و سوم اجرایی می‌شود هر روز با انتخاب یک شعار نامگذاری و با اجرای بیش از ۲۰۰ برنامه به مردم ارائه خدمت خواهد کرد.

فرمانده انتظامی استان ایلام با بیان اینکه پلیس خدمتگذار مردم است و در راستای منویات مقام معظم رهبری برای امنیت و آرامش مردم به صورت شبانه‌روزی تلاش می‌کند، ادامه داد: سرباز ولایت و خادمی مردم مدال پر افتخاری است که نصیب نیروی انتظامی شده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به اقدامات حوزه اجتماعی پلیس در راستای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در جامعه اشاره کرد و گفت: از ابتدای سال تاکنون بیش چهار هزار و ۸۰۰ پرونده به مراکز مشاوره‌ای در کلانتری‌ها و پاسگاه‌های حوزه انتظامی استان ایلام ارجاع داده شده که بیش از ۷۸ درصد پرونده‌ها قبل از ورود به چرخه قضائی به صلح و سازش ختم شده است.

فرمانده انتظامی استان ایلام تصریح کرد: نیروی انتظامی مامن و پناهگاه مردم است و اگر برای هر فردی در هر گوشه‌ای از جامعه مشکلی پیش آید، اولین مراجعه‌اش به مراکز انتظامی است و پلیس به آن رسیدگی می‌کند.

وی با بیان اینکه برقراری نظم و امنیت در جامعه و اعتماد مردم از افتخارات نیروی انتظامی است.

بیان داشت: پلیس با استفاده از فناوری‌های نوین در کمترین زمان سعی خواهد کرد خدمات مضاعفی را برای سهولت امورات انتظامی به مردم ارائه دهد.

فرمانده انتظامی استان در پایان صحبت‌های خود به عملکرد پلیس استان از ابتدای سال تاکنون پرداخت و ادامه داد: با اقدامات پیشگیرانه مناسب و اجرای طرح‌های همانند، برخورد با خرده‌فروشان مواد مخدر، مقابله با سارقان، پاکسازی تفرجگاه‌ها و پارک‌ها، برخورد با مزاحمین نوامیس و اراذل و اوباش، برخورد با موتورسیکلت‌های مزاحم، برخورد با دارندگان سلاح غیرمجاز و… توانسته است امنیت و آرامش خوبی را در جامعه برقرار کند.

سردار القاصی مهر گفت: کشف ۵۰۰ کیلوگرم مواد مخدر با ۱۷۴ درصد افزایش کشفیات نسبت به سال گذشته، دستگیری ۲۶۰ نفر از اراذل و اوباش، افزایش ۲۰ درصدی دستگیری سارقان، برخورد با قاچاق کالا و ارز که در راستای منویات مقام معظم رهبری و تحقق شعار سال به صورت ویژه پیگیری شده است و با افزایش ۱۳۱ درصدی نسبت به سال گذشته و کشف ۵۰۰ قبضه سلاح غیرمجاز از مهمترین اقداماتی بوده است که از ابتدای سال تاکنون با تلاش شبانه‌روزی همکاران انجام شده است./م

بیشتر بخوانید:

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار